Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Śladami WPK Tarnów - impreza komunikacyjna Jelczem PR110M.

Tarnowscy miłośnicy komunikacji miejskiej i zbiorowej zapraszają na imprezę komunikacyjną
„Śladami WPK Tarnów”.


Będziemy podróżować jedną z ostatnich Peerek na ON w Tarnowie o numerze bocznym
#154
. Wóz ten posiada windę dla inwalidów (niesprawną oczywiście ;D) charakterystyczny dla silnika Leylanda dźwięk oraz niebywały klimat. Jest to jedna z najlepiej utrzymanych Peerek w Tarnowie, niestety rezerwowa z powodu braku kabiny.Odwiedzimy najbardziej malownicze pętle w okolicach Tarnowa, będziemy jeździć po starych trasach WPK, tam gdzie MPK niestety nie dociera. Liczne górki i wzniesienia zagwarantują cudowny ryk silnika.Przewidywana trasa przejazdu
(może ulec zmianom): Dworzec PKP – Pułaskiego - Mościckiego – Kwiatkowskiego – Witosa – Kępa Bogumiłowicka – Ostrów – Wiechrzosławice – Niwka – Radłów – Biskupice Radłowskie – Niedomice – Ilkowice – Łukowa – Śmigno – Pawęzów – Krzyska – Spokojna – Błonie – al. Jana Pawła II – Słoneczna – Lwowska – Okrężna – Braci Saków – Skrzyszów – Szynwałd – Skrzyszów – Trzemeszna - Łękawica – Łękawka – Poręba Radlna – Radlna – Świebodzin – Kłokowa – Rzuchowa – Pleśna - Szczepanowice – Błonie – Zgłobice – Koszyce Wielkie – Koszycka – Chrobrego – Warneńczyka – Mieszka I – Koszycka – Krakowska – Do Huty (grill) – Krakowska Planty.Termin imprezy to 20 sierpnia 2011 (sobota). Planowany początek to godzina 11 przy Dworcu PKP (po przyjeździe autobusów ze strony Nowego Sącza i Mielca oraz pociągów ze strony Krakowa i Rzeszowa.
Zakończenie około godziny 19 na przystanku Krakowska Planty (najbliższy przystanek ZKM przy PKP i PKS) .
Cena przejazdu to 25 zł (w zależności od liczby uczestników może być mniejsza).


Atrakcje: liczne fotoruchy i fotostopy, przednia zabawa, grill na lokomotywowni (prowiant w zakresie własnym), wspaniałe dźwięki silnika :)

 Wszelkie pytania odnośnie imprezy proszę kierować na 
GG lub PW
35739229 – Justforfun 
 20326864 – JelczU (dimq96)
 Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem e-mail: impreza154@10g.pl lub na GG 35739229. W zgłoszeniu proszę podać nick, imię, oraz miasto z którego się przyjeżdża :) Zbieramy uczestników do 18.08.2011 godzina 20 :)

Impreza nie odbędzie się jeżeli nie uzbieramy 15 osób!
 

PLAKAT: http://img64.imageshack.us/img64/7758/plakat154impreza.jpg

Impreza została odwołana!

Photos

18 june 2009 - Wola Rzędzińska. Fajne osiedle tam jest.
Author: Tomek Nawrocki

Comments: 2

7 april 2010 - Tarnów, ul. Szujskiego. Dzisiaj znowu wszystkie berliety wyjechały na miasto :) a spowodowane to było awarią na stacji CNG, przez co od wczorajszego wieczora autobusy zasilane gazem ziemnym nie mogły być zatankowane. Około 14 gazowców zostało na zajezdni (czyli te, które kończyły wczorajszą zmianę po godzinie 21), te które miały jeszcze w butlach trochę gazu (autobusy z wczorajszych tzw. "krótkich" zmian) zostały wysłane na brygady szczytowe, jednak nawet na rannych kursach autobusy miały problem z dojechaniem do celu (m. in. #221 i #224). Dyspozytor sprawnie jednak rozsyłał auta na poszczególne brygady; jeżeli w jakimś autobusie brakło gazu to był podmieniany przez wóz, który skończył poranną szczytową zmianę. Po godzinie 14 udało się usunąć usterkę na stacji CNG.
Author: seboq89

Comments: 1