Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Den otevřených dveří v areálu TMB Brno.

O víkendu 28.4.2012 - 29.4.2012 od 9:00 do 17:00 pořádá Technické muzeum v Brně osmý Den otevřených dveří ve svém depozitáři v areálu bývalých kasáren na ulici Terezy Novákové v Řečkovicích. Součástí akce je především výstava historických trolejbusů a autobusů ze sbírek muzea, doplněná o výstavu hasičské a vojenské techniky. I v letošním roce bude výstava navíc rozšířena i o některá další zajímavá vozidla. Poprvé bude veřejnosti představen legendární horský autobus Tatra 500 HB ve stavu před dokončením renovace. Náročná oprava tohoto unikátního sbírkového předmětu započala téměř před deseti lety, přičemž se na ni podílely Dopravní společnost Zlín – Otrokovice a firma OLPAS Moravia Krnov. V říjnu 2011 byl tento autobus převezen do Brna, kde v depozitáři Technického muzea jeho renovace zdárně pokračuje.


V intervalu 60 min. budou organizovány předváděcí jízdy historických autobusů ve směru do Lelekovic a Vranova. Odjezdy autobusů z objektu bývalých kasáren v Brně Řečkovicích budou po oba dva dny v 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00 a 16:00.

http://www.technicalmuseum.cz/vystavy/658-den-otevrenych-dveri-v-arealu-tmb-brno-reckovice