Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Tego jeszcze nie było. Marchewką (Jelczem 080) po okolicach Szydłowca i Skarżyska-Kamiennej

Chcę zorganizować przejazd Jelczem 080 z firmy Witex z Wieniawy. Pojazd został wyprodukowany w 1984 i do dziś uchował się w bardzo dobrej formie.

Planowany termin to 10 września 2011, sobota. Rozpoczęcie (10:00) i zakończenie (17:00) w Szydłowcu. Uczestnicy zostaną zabrani z tutejszego D.A. i D.K. Jeśli ktoś przyjedzie samochodem osobowym, to może go zostawić na bazie Witexu w Wieniawie.

Cena: 27-30 zł (w zależności od ilości uczestników).Trasa będzie wiodła po okolicach Szydłowca i Skarżyska-Kamiennej w większości po terenie pagórkowato-górzystym.Taka okazja już się raczej nie powtórzy, proszę się szybko decydować.Zapisy, uwagi i wnioski racjonalizatorskie na jelczpr110@interia.pl. W zgłoszeniu proszę podać imię, nazwisko, nick i skąd się jest.ZOSTAŁY JESZCZE OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

Photos

1 july 2011 - Wieniawa. Firma Witex posiada również całkowicie sprawnego i bardzo dobrze utrzymanego Jelcza 080.
Author: KL_Radom
newser
Comments: 7

27 july 2011 - Wieniawa. Jelcz 080 z Witexu jak na swoje lata prezentuje się bardzo dobrze. Tutejsze dzieci mówią na niego "marchewka".

Chciałbym zorganizować przejazd tym rarytasem. Planowany termin to 10 wrzesień 2011, sobota. Planowane rozpoczęcie (10:00) i zakończenie (17:30) w Szydłowcu. Dojazd tam jest całkiem znośny, wszystkie pociągi tam stają. Cena: 30 zł.
Czy są chętni?

Author: KL_Radom
newser
Comments: 13

27 july 2011 - Wieniawa
Tego jeszcze w Polsce nie było. 10 września w sobotę w Szydłowcu o 10:00 rozpocznie się impreza komunikacyjna z Jelczem 080 (szczegóły tutaj: http://forum.phototrans.eu/viewtopic.php?f=23&t=7790). Trasa jest już opracowana. Jako ciekawostkę dodam, że na kilku odcinkach pojedziemy drogami szutrowymi i z betonowych płyt. Odwiedzimy również wymarłe tereny pofabryczne.

Author: KL_Radom
newser
Comments: 4