Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Żagańskim Psiukaczem po okolicach Żar i Żagania

Zielonogórski Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej przy współpracy z MZK Żagań Sp. z o.o. zaprasza wszystkich sympatyków, miłośników oraz wszystkie osoby zainteresowane na imprezę komunikacyjną " Psiukaczem po okolicach Żar i Żagania". Wycieczkę będzie obsługiwać stary i kultowy Autosan H9-35 #40. Podczas wycieczki zapewniamy liczne fotostopy w klimatycznych miejscach. W zależności od pogody przewidujemy grilla na starej pętli w Białowicach, gdzie nie jeździ żaden autobus MZK i PKS.Z imprezą startujemy w Żaganiu 27.08.2011. na przystanku Rynek (kierunek Żary) o godzinie 10:30, o 10:45 odjeżdżamy do Żar na przystanek przy Ułańskiej ( blisko PKP i PKS), by odebrać resztę uczestników imprezy. Dojazd na imprezę z Zielonej Góry autobusem PKS z dworca PKS o godz. 10:00, cena biletu 6,80 zł. Powrót autobusem do Zg będzie uzależniony od godziny zakończenia imprezy. Planowana godz. zakończenia ok. 17:00. Wstęp na przejazd wynosi 15 zł.Przewidywana trasa:
Żagań Rynek - obwodnica Żagania - Marszów - DK 12 - obwodnica Żar - Żary Ułańska - Żary 1 maja - Żary Zawiszy Czarnego - Marszów - Stary Żagań - Dzietrzychowice - Brzeźnica - Stanów - Miodnica - Gorzupia - Nowogród Bobrzański Rynek ( sklepostop) - Nowogród Bobrzański Nadbrzeżna - Białowice ( grill) - DK 27 - Włostów - Bieniów - Lubanice - Grabik - obwodnica Żar - Żary Ułańska - Żagań Plac Słowiański.

Photos

2 august 2011 - Dzietrzychowice. Pętli tu nie ma, autobusy zawracają na skrzyżowaniu ;P.
Author: Paweł Ratajczak

Comments: 3