Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Lewarową stodwudziestką po powiecie białostockim

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w pierwszej tego typu imprezie zorganizowanej przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej w Białymstoku. Odbędzie się ona 10 grudnia 2011 roku (sobota) Jelczem 120M #072 z 1991 roku. Przewidziane są liczne fotostopy. Trasa przebiega po ciekawych klimatycznych zakątkach powiatu białostockiego. Imprezę zakończy ognisko lub grill w plenerze (prowiant we własnym zakresie).

Start: o godzinie 10:30 - po przyjeździe autobusów i pociągów ze stolicy. Autobus będzie czekał na ul. Kolejowej przy budynku poczty.

[Trasa imprezy]

Koszt: 25zł (osoby z Klubu 10zł), płatność przy wejściu do autobusu

Koniec imprezy: ok. godz. 17-18 (w zależności ile będzie trwało ognisko/grill). Autobus odwiezie uczestników imprezy na dworzec PKS/PKP.Zainteresowani proszeni są o zgłaszanie swojego uczestnictwa na e-mail kmkm@kmkmbialystok.pl.

Photos

25 september 2009 - Białystok, ul. Jurowiecka. Poranny zjazd z linii 13.
Author: jacekso
newseredytor
15 november 2009 - Białystok, pętla dw. PKS. Za miesiąc fotka będzie historyczna - od 1.01.2010 KZK kończy obsługę komercyjnych linii do Supraśla i Borsukówki.
Author: Kubul

Comments: 9