Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Wyniki konkursu Nord Express

Nord Express z wielką przyjemnością informuje, że w dniu 30 listopada 2011 r. w siedzibie Biura NEx, komisja złożona z pracowników NEx, dokonała wyboru najlepszych i najciekawszych zdjęć, które zostały przesłane na Wakacyjny konkurs z Nord Express.W konkursie wzięło udział 65 prac 12 autorów.Postanowiono wręczyć, zgodnie z regulaminem Konkursu, 3 nagrody oraz dodatkowo nagrodę "publiczności" czyli kierowców autobusów, którym wykonywano zdjęcia.I miejsce - nagroda w wysokości 400 zł - Patryk Chmura

II miejsce - nagroda w wysokości 300 zł - Michał Missima

III miejsce - nagroda w wysokości 150 zł - Mateusz Pieróg.
Nagroda "publiczności" została przyznana Michałowi Missimie. Zdjęcie, które przysłał na konkurs będzie w 2012 r. promować Nord Express na kalendarzu firmowym.Wszyscy nagrodzeni otrzymają, oprócz nagród pieniężnych, także bilet wolnej jazdy ważny na wszystkich liniach Nord Express w okresie do 30 września 2012 r. oraz zestaw gadżetów firmowych.Nagrodzeni zostaną poinformowani o sposobie przekazania nagród pocztą elektroniczną.Wszystkie przesłane zdjęcia pojawią się wkrótce na stronie internetowej Nord Express. Dziękuję wszystkim za udział w konkursie.Pozdrawiam

Piotr Rachwalski - Prezes

Photos

5 july 2011 - Będziechowo, DW 213.
Author: Michał Missima

2 august 2011 - Słupsk, ul. Szczecińska. Linia 107 ze Słupska do Sławna przez Sycewice.
Według mnie NordExpress to jeden z najlepszych przewoźników obsługujących komunikację podmiejską w naszym kraju. Przejrzysta sieć połączeń, profesjonalna informacja pasażerska, kreowanie marki, rozsądna polityka taborowa. Warto podkreślić to ostatnie - odpowiednio dbając o eksploatowane pojazdy można zrobić większe wrażenie niż niejedna firma nieumiejętnie obchodząca się z nowym taborem.

Author: empi
limiteredytordriver
Comments: 2

8 august 2011 - Droga pomiędzy Karzcinem a Lubuczewem. Przeguby szaleją na setce, a w zastępstwie za Setrę #1504 śmiga #1017. Tego dnia na sezonowej linii "112" również jako promocja pojawiła się druga S315 NF - #1007. Pozdrowienia dla szofera. ;)
Linia "104" (A) -> Smołdzino - osiedle (9:50) - Słupsk (10:30) przez Komnino. Długość trasy wynosi 32 km.

Author: Patryk
edytor
Comments: 5