Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Ostatnie pożegnanie – Autosanem H9-21 z PKS Rybnik - 25.02.2012

W związku z zakończeniem eksploatacji autobusów lokalnych przez PKS Rybnik, mamy zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych na ostatni przejazd Autosanem H9-21. Zapewniamy wzruszającą podróż do przeszłości jednego z największych Przedsiębiorstw Komunikacji Samochodowej w Polsce. Nawiążemy do czasów świetności PKS Rybnik, wspólnie dojeżdżając do miejsc, w których przez dziesiątki lat autobusy tego przewoźnika pojawiały się niemal codziennie. Jako że, w związku z postępującą likwidacją przedsiębiorstwa, już nigdy więcej żaden należący do PKS Rybnik Autosan H9-21 nie pojawi się w ruchu liniowym, zapraszamy wszystkich tych, którzy na własne oczy chcieliby się przekonać, jak bardzo PKS Rybnik pasował do lokalnego krajobrazu powiatów wodzisławskiego i rybnickiego.

Ramowa trasa: Rybnik – Wodzisław Śląski – Krostoszowice – Jastrzębie-Zdrój – Gołkowice – Godów – Gorzyce – Chałupki – granica państwa – Krzyżanowice – Buków – Bluszczów – Rogów – Wodzisław Śląski – Połomia – Rybnik

Zbiórka:
=> godz. 8:00 w Rybniku na przystanku PKS przy Biedronce, ul. 3 Maja
=> godz. 8:25 w Wodzisławiu Śląskim na dworcu autobusowym, stanowisko 1

Zapisy i wszelkie informacje prosimy wysyłać na adres mailowy imprezaH9@gmail.com
Planowana pora zakończenia imprezy około godziny 16:00. Koszt 25-30 zł. Zapraszamy.

Photos

23 february 2011 - 9:50; Wodzisław Śląski, wjazd na dworzec autobusowy. H9-tki kończą kursy
Jastrzębie Zdrój -> Wodzisław Śląski oraz Chałupki -> Wodzisław Śląski.

Author: Adam C.

Comments: 4