Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Ikarusem po wioskach 6

Ikarus Team Polska ma zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych do udziału w imprezie „Ikarusem po wioskach 6”. Tym razem impreza odbędzie się po raz pierwszy poza Łodzią, na pograniczu Śląska i Małopolski, w niespełna stutysięcznym Jaworznie. Okazją do wycieczki jest planowane rozpoczęcie kolejnych etapów remontu zabytkowego Ikarusa z 1983 roku. Będzie to zarazem pierwsza i ostatnia impreza jedynym na świecie zabytkowym przegubowcem po modernizacji przodu w KZNS Solec Kujawski.

Wszystkich chętnych zapraszamy 12 maja (sobota) o godz. 10:00. Zbiórka przewidziana jest w Jaworznie przy ul. Krakowskiej 9, przed bramą zajezdni PKM Jaworzno.Sugerowany dojazd do Jaworzna, to połączenie pociągiem lub autobusem PKM Jaworzno z Katowic (linie E, J) lub z Sosnowca (linia S).Przewidziano skomunikowanie z wszystkimi liniami PKM Jaworzno przyjeżdżającym wg rozkładu jazdy do przystanku KRAKOWSKA lub KRAKOWSKA PĘTLA do godz. 10:05.Autobus będzie oczekiwał także pod dworcem Jaworzno Szczakowa na wszystkich zapisanych uczestników chcących dojechać pociągiem.


Planowana trasa obejmuje głównie niezwykle klimatyczne tereny obsługiwane do 2000 roku przez Ikarusy z chrzanowskiej zajezdni PKM Jaworzno.Wszyscy uczestnicy posiadających aktualne uprawnienia do kierowania autobusem z pasażerami, będą mogli wymiennie spróbować swoich sił w prowadzeniu węgierskiego przegubowca.Ze względu na wysokie koszty paliwa i eksploatacji autobusu, koszt imprezy to nie mniej niż 30 zł od uczestnika.Zapisy przyjmowane są na adres e-mailowy: adrian.slupski@ikarusteam.pl
W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, nick (opcjonalnie), nr telefonu, miejscowość i przewidywany środek transportu, którym uczestnik dojedzie do Jaworzna.Wszelkie dodatkowe informacje zostaną rozesłane do potencjalnych uczestników pocztą elektroniczną.

Photos

18 february 2012 - Zajezdnia PKM Jaworzno. Rezerwa czynna. Niestety niewykorzystana, bo w Jaworznie w dni wolne wymienia się tylko żarówki.
Author: PKM&WPK
newserdriver
Comments: 5

3 may 2012 - Jaworzno, Jeleń Tarka. Dawna pętla linii W.
Author: PKM&WPK
newserdriver
Comments: 3