Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Zamykamy Klamką (pożegnanie PKS Nowy Sącz) - 05.05.2012r.

Galicyjskie Stowarzyszenie Miłośników Komunikacji pragnie zaprosić na organizowaną 5 maja 2012 roku (sobota) imprezę pożegnalną PKS Nowy Sącz pod tytułem "Zamykamy Klamką".


Autobusy tego przewoźnika wyjadą po raz ostatni na drogi 30 czerwca, będzie to więc jedna z ostatnich okazji na przejazd wozem PKS Nowy Sącz (oryginalny Autosan H9-21).


Trasa przejazdu będzie wiodła po malowniczych trasach okolic Łącka i Zabrzeży. Dojedziemy również do jednej z najdłuższych miejscowości w Polsce – Ochotnicy.


Start imprezy, na dworcu PKS w Nowym Sączu 5 maja o godzinie 10, po przyjeździe autobusu z Krakowa z godz. 7:50 (z Katowic 6:00). Czekamy również na pociąg z Tarnowa z 7:49, przyjazd na dworzec PKP o 9:55. Podjedziemy na dworzec PKP o 10:05. Koniec imprezy planowany jest na godzinę 18.


Koszt imprezy zależnie od ilości uczestników będzie wynosił 25-30 zł. Zapisy i wszelkie informacje prosimy wysyłać na adres mailowy pr110m@onet.eu do dnia 30 kwietnia.

Photos

2 november 2011 - Korzenna.
Kurs Jasienna Górna - Nowy Sącz, przez Korzenną, Trzycierz, Łękę.

Author: Hannibal
newseredytordriver
Comments: 1