Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Psiukanie po wschodzie - 05.05.2012

Użytkownicy Szymekd i Kubul mają zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych na pierwszą w tych rejonach i drugą na Podlasiu imprezę komunikacyjną.
Odbędzie się ona 5 maja 2012 roku (sobota).

Impreza rozpocznie się o godz. 9:30 przy dworcu PKS w Hajnówce ( będzie tam można zaparkować samochody). Około 5 minut później podjedziemy również na przystanek przy ul. 3 Maja, gdzie kończy kurs większość autobusów PKS oraz wszystkie autobusy Voyager jadące z Białegostoku.

Impreza zakończy się najpóźniej o godzinie 16:30. Autobus odwiezie uczestników na miejsca startu.
Trasa będzie wynosiła ok. 150 km. Odwiedzimy m.in. Białowieżę i Siemianówkę. Z okien autobusu będzie można podziwiać zarówno piękną Puszczę Białowieską, jak również wiele klimatycznych, podlaskich wsi. Przewidujemy liczne "fotostopy" dla fotografujących.

Pojazdem, którym będziemy podróżować, będzie 22-letni Autosan H9-35 o numerze taborowym #12 należący do Zakładu Komunikacji Miejskiej w Hajnówce. Posiada on kremowo-czerwone malowanie oraz wygodne siedzenia, znane z międzymiastowej wersji Autosana H9 - podtypu -21.
Planowana wysokość składki na pokrycie kosztów wynajmu to 25 złotych od osoby. Składka może zostać podniesiona do 30 złotych w przypadku przybycia zbyt małej liczby uczestników.
Po zakończeniu wycieczki autobusem, na chętnych czeka dodatkowa atrakcja. O godz. 17:00 istnieje możliwość przejazdu kolejką wąskotorową po Puszczy Białowieskiej na trasie Hajnówka - Topiło.
Wszelkie pytania bądź sugestie prosimy kierować na:

- wydarzenie na Facebooku: http://www.facebook.com/events/430159800332850/

- e-mail: psiukanie.po.wschodzie@gmail.com

Photos

24 june 2011 - Hajnówka, rondo Jana Pawła II.
Author: jacekso
newseredytor
Comments: 2

8 august 2011 - Hajnówka, ul. Bielska.
Author: Kubul