Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Radomski off-road, czyli impreza Ikarusem - 29.04.2012

W niedzielę, 29 kwietnia 2012 roku zapraszamy na "Radomski off-road", czyli przejazd jedynym zachowanym w Radomiu Ikarusem 280.26 (być może już po raz ostatni, gdyż podobno znalazł się na niego jakiś kupiec). Będzie można zrobić zdjęcia na drogach z różnymi nawierzchniami: gruntowych, betonowych, brukowych i kamienistych. Górzystych krajobrazów na równinie nie zagwarantujemy, ale zapewniamy, że trasa będzie i tak bardzo ciekawa!

Początek imprezy zaplanowano na godzinę 10:00, a koniec około godziny 16:30. W trakcie wycieczki planowane jest także ognisko (jeżeli pogoda uniemożliwi realizację tego punktu programu, zagospodarujemy pozostały czas inaczej). Przewidywana kwota składki: około 25 złotych (ale może być mniej - przy większej liczbie uczestników). Promocja: ze względu na rodzaj taboru, którym ma odbywać się zaplanowany przejazd, przewidujemy zniżki dla składu zarządu stowarzyszenia Ikarus Team Polska (jeśli oczywiście będą chętni przyjechać na naszą imprezę).

Zapisy chętnych - mailowo pod adresem: marekzet@poczta.onet.pl (do środy, 25 kwietnia włącznie). Zgłoszenie powinno zawierać następujące dane: imię i nazwisko (ewentualnie dodatkowo nick) oraz miejscowość. W piątek przed imprezą (w godzinach wieczornych) każda zapisana osoba otrzyma mailem dość szczegółowe informacje.

Photos

25 april 2010 - Radom, ulica Poranna.
Author: Jelcz970

25 april 2010 - Radom, droga wewnętrzna Elektrociepłowni, fotostop 26.
Author: Jelcz970

25 april 2010 - Gdzieś w Radomiu. Ikarus nieźle zasuwał i nawet Flash miał problemy aby go dogonić swoją Vectrą. Sorki za nie najlepszą jakość, ale autem trzęsło na tej drodze jak cholera.
Author: Spawacz

Comments: 1