Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

„Bo bez gwiazdy nie ma jazdy”, czyli 26. letnim Mercedesem O307 po subregionie zachodnim woj. śląskiego

Raciborscy oraz rybniccy miłośnicy przy współpracy z PKS w Raciborzu mają przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na imprezę 26. letnim Mercedesem O307. PKS Racibórz posiadał w swojej flocie w sumie 16 sztuk modelu O307 oraz 4 – O305. Obecnie w eksploatacji pozostają jedynie 3 tego typu pojazdy. Egzemplarz, którym udamy się na przejazd po powiatach raciborskim, rybnickim i być może wodzisławskim, ma nr rej. #SRC J738.
Impreza odbędzie się w sobotę 16 czerwca 2012 r. Rozpoczęcie w Raciborzu na dworcu PKS o godzinie 10:00. Planowane zakończenie imprezy ok. godziny 16-17.

Ramowa trasa:
Racibórz → Ciechowice → Nędza → Kuźnia Raciborska → Rudy → Lyski → Łuków Śląski → Lyski → Adamowice → (Rzuchów → Lubomia → polder Buków) → Racibórz
Powyższa trasa może ulec nieznacznej zmianie.

Koszt imprezy wynosi 25-30 zł. Zgłoszenia oraz wszelkie pytania i sugestie prosimy kierować na maila: mb307.pks@gmail.com. W zgłoszeniu prosimy o podanie: imienia, nazwiska, ewentualnego nicku z fotogalerii, miejscowości oraz swojego nr telefonu kom.

Photos

29 september 2011 - 12:19; Racibórz, ulica Pocztowa. Wojtek wrzuca serie zdjęć w miarę nowych trampów i solin, a taka 25-letnia O307 ostatnie zdjęcie miała z 2007 roku. ;|
Kurs: Racibórz - Pietraszyn.

Author: Adam C.

Comments: 1