Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Autosanem pod wiatraki

W dniu 16 czerwca 2012r. odbędzie się impreza komunikacyjna na terenie miasta Przemyśla oraz okolic pt. „Autosanem pod wiatraki”. Zaczynamy na dworcu PKS o godzinie 10:00. Po raz pierwszy podróżować będziemy autobusem PKS Przemyśl czyli Autosanem H10-11.11B (miejska wersja) o numerze taborowym #60006. Jest to nietypowa w swoim rodzaju wersja pierwotnie przeznaczona na rynek Rosyjski. Z niewiadomych mi przyczyn ich nie kupili więc fabryka Autosanu wyprzedała parę wyprodukowanych do tego czasu sztuk na terenie Polski gdzie trzy w 1996r. trafiły do przemyskiego PKSu. W tym roku głównym celem naszej imprezy będzie podjazd pod farmę wiatrową w Orzechowcach. Nie zabraknie również wielu innych ciekawych miejsc. Tradycyjnie ognisko obędzie się na końcu trasy, tym razem bawić będziemy się na terenie biesiadni K.Ł. „Ponowa”, która znajduję się w Łętowni. Imprezę planujemy zakończyć na dworcu PKS około godziny 17:00.


Trasa przejazdu:
Dworzec PKS -> Zajezdnia PKS -> u. Focha (zakupy w Biedronce) -> Żurawica dworzec PKP -> Wyszatyce -> Walawa -> Niziny -> Orły -> Przejazd drogą szutrową pomiędzy wiatrakami -> Orzechowce -> Ujkowice -> Lipowica -> Cmentarz Zasanie -> ul. Bielskiego -> Ostrów -> Bełwin (pętla) -> Łętownia Biesiadnia (odnisko) -> Dworzec PKS (zakończenie)


Planowany koszt przejazdu: 25złWięcej szczegółów oraz zapisy na maila: hubson2017@gmail.com
Lub GG: 3745098


SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Photos

20 april 2011 - Przemyśl, ul. Krakowska. Od 9 maja znowu będzie tędy objazd.
Author: Hubson
newser
2 may 2012 - Żurawica Rozrządowa. W tym roku prawdopodobnie tą maszyną będziemy robić imprezę komunikacyjną. Jest to H10-11 w wersji miejskiej, która nie jest często spotykanym autobusem. Przejazd planujemy na połowę/koniec czerwca. Jak wszystko dopniemy na ostatni guzik to wtedy postaram się jakoś umieścić informacje na forum i na stronie głównej PHOTOTRANS.
Author: Hubson
newser
Comments: 4