Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

POŻEGNANIE LUBLINA Z AUTOBUSAMI IKARUS

Lubelskie Towarzystwo Ekologicznej Komunikacji wraz z MPK Lublin ma zaszczyt zaprosić na
POŻEGNANIE LUBLINA Z AUTOBUSAMI IKARUS
które odbędzie się w weekend 16-17 czerwca br.
Chcemy tym wydarzeniem godnie „podziękować” i pożegnać pojazdy, które służyły mieszkańcom Lublina przez blisko 30 lat, trwale wpisując się w krajobraz miasta.

Jako główna atrakcja imprezy posłuży ostatni liniowy przegubowiec o numerze 1976.


PROGRAM

16 czerwca - ikarus po raz ostatni będzie dostępny dla pasażerów na regularnej trasie, która nierozerwalnie była obsługiwana przez pojazdy tej marki - LINII 57 ROZKŁAD JAZDY

17 czerwca - autobus od godziny 11:00 będzie wystawiony przy Placu Litewskim w ramach trwającego tam festynu „Pasje Ludzi”. (dojazd z dworca PKP autobusem 13)
W czasie trwania festynu w autobusie będzie odbywać się okolicznościowa wystawa na temat historii ikarusów w Lublinie, autobus wykona też kilka przejazdów po śródmieściu, natomiast w godzinach popołudniowych przewidziany jest przejazd dla miłośników komunikacji oraz VIP-ów.

Podczas całej imprezy ikarusa prowadzić będą kierowcy-pasjonaci, stowarzyszeni ze środowiskiem Miłośników a obsługę konduktorską zapewnią członkowie Lubelskiego Towarzystwa Ekologicznej Komunikacji.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Photos

6 february 2012 - Lublin, rondo Kamińskiego. Pewnie był to pożegnalny występ madziarów na 26, obecnie mamy Ikarusowe dożynki, w ruchu liniowym zostały tylko 3 przeguby.
Author: MPK576
driver
Comments: 3

26 april 2012 - Lublin, ul. Nadbystrzycka. Dziś mała seria lubelskich rodzynków. Jest to w tej chwili nasz ostatni czynny przegubowy Ikarus, od dobrych kilku tygodni jeździ ciągle na tym zadaniu, co ciekawe wóz nadal ma swoją stała obsadę. Radzę się pośpieszyć jeśli ktoś chciałby się nim jeszcze przejechać.
Author: MPK576
driver
Comments: 7