Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

IV off-road po powiecie toruńskim

Serdecznie zapraszamy 7 lipca do Torunia na IV off-road po powiecie toruńskim. W tegoroczną podróż po klimatycznych okolicach regionu zabierze nas Jelcz M121M z toruńskiego MZK.Impreza rozpocznie się ok. godz. 10:00 spod zajezdni autobusowej przy ulicy Legionów, jednak istnieje możliwość dołączenia do nas w innych punktach miasta:

• na ulicy Dąbrowskiego naprzeciw dworca PKS o 10:15,

• plac 13-go Stycznia przed stacją PKP Toruń Miasto (przystanek PKS Bydgoszcz) o 10:20, oraz

• pod Dworcem PKP Toruń Główny (przystanek dla wysiadających) o godzinie 10:30.


Prosimy bardzo o wskazanie w formularzu kontaktowym miejsca w którym zamierzacie wsiadać, w przypadku braku zainteresowania przystankiem, organizator może opuścić wskazany przystanek.Planowane zakończenie imprezy przewiduje się około godziny 18:00 na ulicy Legionów obok zajezdni MZK. Trasa przebiegać będzie przez leśne rejony toruńskiego poligonu artyleryjskiego, Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek oraz dolinę Wisły. W efekcie przejedziemy po trasie o długości ok. 100 kilometrów. Podczas trasy przewidywana jest przerwa na grilla w rejonie opuszczonej wsi Maciejewo. Papierowe tacki, chleb oraz ketchup zapewnia stowarzyszenie. Szczegółowy przebieg i plan imprezy przedstawimy w późniejszym terminie na stronie TKMKM. Cena za przejazd wyniesie ok. 25 zł.Na imprezę można się zapisać wypełniając formularz dostępny pod wskazanym linkiem: www.tnij.org/4offroad

Photos

7 august 2009 - Toruń, zajezdnia autobusowa przy ul. Legionów. Wnętrze #429.
Author: Tomek1

20 august 2009 - Toruń, zjazd z wiaduktu Kościuszki na ul. Chrobrego.
Author: Niskopodłogowiec
newseredytor
18 february 2012 - Toruń, pętla Szubińska. Pozdrowienia dla kierowcy, który nieźle zbluzgał mnie, że zrobiłem zdjęcie.
Author: Adrian Mański

Comments: 4