Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Bydgoszcz - Przejazd Pogodną Jesienią

Bydgoski Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej ma przyjemność zaprosić na imprezę „ Zielonym Jelczem po Bydgoszczy” Impreza odbędzie się w drugi weekend 2009 roku. Po bydgoskiej sieci będziemy się poruszać piątym wyprodukowanym Jelczem M181MB tzw. odkurzaczem.Przejazd rozpocznie się pod zajezdnią autobusową przy ulicy Inowrocławskiej (dojazd autobusami linii 64 i 69) . Następnie udamy się na przejazd po wybranych najciekawszych pętlach i zakątkach miasta. Przewidziane liczne fotostopy. Podczas imprezy przewidujemy grilla na klimatycznej leśnej pętli w Podkowie. Impreza zakończy się w miejscu startu – pod zajezdnią autobusową.Przejazd odbędzie się w sobotę 10 stycznia 2009r .

Zbiórka przed budynkiem MZK o godzinie 15.45, impreza odbędzie się w godzinach 16.00 – 24.00 .

Koszt przejazdu: 10zł.

Prowiant i napoje należy zorganizować we własnym zakresie.

Zgłoszenia przyjmowane są na adres email: bkmkm@bkmkm.bydgoszcz.pl lub przez formularz zgłoszeniowy: http://spreadsheets.google.com/viewform?key=pnrCyhzRIM4BvRTBCxroDJQRegulamin imprez zamkniętych, rozkład jazdy podczas imprezy oraz mapka dojazdu z dworców PKP i PKS w miejsce zbiórki dostępne na http://www.bkmkm.bydgoszcz.plZ poważaniem BKMKM.Wszelkie dodatkowe pytania można zadawać pod numerem gg:11300264Maksymalny koszt imprezy - 10 PLN.

Photos

29 august 2007 - Bydgoszcz, Osiedle Leśne, ul. Sułkowskiego. 52/3 Zdecydowanie najładniejszy M181 w Bydgoszczy. Mordka 'Berliet' zdecydowanie dodaje mu uroku.
Author: Mateusz Machel
driver
Comments: 9

20 february 2008 - Bydgoszcz, ul. Broniewskiego.
Author: Krystian Jacobson
newseredytorgod
27 june 2008 - Bydgoszcz, zajezdnia MZK przy ulicy Inowrocławskiej.
Author: Mateusz Machel
driver
Comments: 6

30 june 2008 - Bydgoszcz. Wnętrze rodzynka.
Author: Mateusz Machel
driver