Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Autosanem przez 3 kraje! - 11.08.2012

Zapraszamy wszystkich na pierwszą w historii imprezę komunikacyjną w powiecie zgorzeleckim!11 sierpnia odbędzie się niebywały przejazd Autosanem H10-10 z 1995 roku. To jedyna taka okazja, żeby przejechać się tym niezwykłym pojazdem po malowniczej okolicy Zgorzelca i Bogatyni, a przy okazji także odwiedzić aż dwa inne kraje - Niemcy i Czechy!Trasa będzie wiodła przez południową część powiatu zgorzeleckiego - tzw. Obniżenie Żytawsko-Zgorzeleckie. Zajrzymy także do niemieckiego miasta Görlitz, gdzie przejedziemy po trasie międzynarodowej miejskiej linii P, obsługiwanej codziennie przez zgorzelecki PKS oraz do czeskiej miejscowości Kunartice. Przewidziano także liczne fotostopy w malowniczo położonych miejscach i grill w przyjaznej atomosferze.Trasa przejazdu:
Dworzec PKS - Dworzec PKP Zgorzelec Miasto - ul. Wrocławska - Görlitz (D) - Osiek Łużycki - Trzciniec - Sieniawka - Porajów - Styk trzech krajów - Kopaczów - Bogatynia - Kunartice (CZ) - Działoszyn - Lutogniewice - Kostrzyna - Ręczyn - Jezioro Witka - Łomnica - Koźmin - Zgorzelec ul. Łużycka - Dworzec PKSPoczątek imprezy - godz. 10:00, planowane zakończenie - godz. 17:00Koszt uczestnictwa: 25 złOsoby zainteresowane udziałem prosimy o zgłoszenie na adres e-mail: apex.pks@gmail.com
Wszelkie pytania i wątpliwości także proszę kierować na powyższy adres.

Photos

9 july 2011 - Zgorzelec, ul. Langiewicza -> Armii Krajowej.
Author: KrzychuJG
newser
Comments: 6

26 june 2012 - Zgorzelec, rondo "1 Pułku Chemicznego". Tym właśnie Autosanem H10 planujemy zrobić pierwszą w historii impreze w powiecie Zgorzeleckim. Tutaj znajduje się wstępna mapa wycieczki. Dodam kilka inny fotek tego pojazdu w odnośnikach pod tym zdjęciem, gdyż mam limit, a osoby, które interesuje ta impreza z pewnością pragną zobaczyć pojazd z każdej strony, od wewnątrz i z zewnątrz. W razie jakichkolwiek pytań proszę o pisanie do mnie na pocztę lub gg, lub też do kolegi S_S. Zainteresowanych bardzo zapraszam:) To naprawdę może być świetny i udany dzień. Fotka pulpitu, wnętrza i kilka z zewnątrz (1), (2), (3) i (4). Bardzo dziękuje Jonemu za pomoc przy zdjęciach tego pojazdu:-)
Author: Grzesiu (mandark1994)

Comments: 9