Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Heweliuszem do Granicy - 18.08.2012

"Heweliuszem do Granicy! – 18.08.2012 r.
Zapraszam wszystkich na wyjątkową imprezę kolejnym z reprezentantów polskiej myśli technicznej Autosanem H10-12.01, rocznik 1991, ocalałym po likwidowanym PKSie Żyrardów.

Impreza rozpocznie się w sobotę, 18 sierpnia 2012 roku o godzinie 10:00 przed dworcem PKP w Żyrardowie i będzie wiodła przez malownicze tereny Równiny Łowicko-Błońskiej. W trakcie imprezy przewidywana jest przerwa na grilla we Granica k. Kampinosu w zaciszu Kampinoskiego Parku Narodowego. W miarę możliwości proszę o zaopatrzenie się w prowiant przed imprezą, gdyż może nie być przewidywany sklepostop.Opcja przyjazdu:

- pociąg Kolei Mazowieckich nr 211 z Warszawy Śródmieście który ruszy o 8:43

- pociąg KM nr 9216 ze Skierniewic który ruszy o 9:25

- PKS relacji Radom-Bydgoszcz z Radomia, który ruszy stamtąd o 6:35


Rejestracja uczestników poprzez formularz zgłoszeniowy.

Polecam też zajrzenie do mapki.
Składka na rzecz imprezy wyniesie 30 złotych.Pytania przyjmujemy na stronie wydarzenia na Facebooku.Przewidywane zakończenie nastąpi około 17:30-18.Serdecznie Zapraszam!

Photos

28 june 2012 - 10:29 - Żyrardów, ulica Czysta. Heweliusz jedyny w swoim rodzaju i zachowany w Grodzisku odpoczywa w międzyszczycie w swoim stałym miejscu - trójkącie między dawną bazą PKS Żyrardów, na której obecnie budowany jest obiekt handlowy, rozdzielnią elektryczną a Oczyszczalnią Ścieków. Dla koneserów zbliżenie na tył. Choć naturalny cień się na nim pokłada, to ja nie mam cienia wątpliwości aby poddać propozycję wyjazdu tym wehikułem w teren w sierpniu bodaj. Chętnych chcących wyrazić swoją aprobatę dla tego pomysłu zapraszam tutaj.
Author: eMeLPe
edytor
Comments: 1

12 july 2012 - Pruszków, ul. Sienkiewicza. Wchodzę na przystanek a tu stoi piękny grodziowy Heweliusz. Szybki bieg, i się udało. Puszczanie tego wozu na jedną z dłuższych tras w P.T. Żyrardów, świadczy o tym że ma się on dobrze.
Author: michciu22

Comments: 4