Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Pożegnanie MAN-a SG242

Portal Fotozajezdnia zaprasza na imprezę pod hasłem „Pożegnanie MAN-a SG242”Liniowa służba tego pierwszego nowego autobusu zachodniej produkcji, zakupionego przez krakowskie MPK, zbliża się ku końcowi. MAN SG242 zwany przez pasjonatów „dziadkiem” powoli odchodzi na zasłużoną emeryturę po 20 latach eksploatacji.Zapraszamy zatem na imprezę pożegnalną tego autobusu, który najprawdopodobniej tylko do połowy listopada tego roku będzie kursował liniowo po naszym mieście. Wybierzemy się w podróż po trasach, po których ten autobus kursował, a także, jak to mamy w nawyku, odwiedzimy ciekawe miejsca z jesiennymi klimatami.
W czasie imprezy planowane są liczne fotostopy (w zależności od pogody).Impreza odbędzie się w sobotę 20 października 2012 roku. Zbiórka na pętli al. Przyjaźni o godz. 10:00. Odjazd autobusu o godz. 10:20. Planowany czas przejazdu – do godziny 18.Opłata za udział w imprezie – 30zł.
W związku z licznymi przypadkami zapisywania i nie pojawiania się później na imprezie, obowiązuje zaliczka w wysokości 15 zł, wpłacana na konto organizatora – szczegóły zostaną przesłane w odpowiedzi na maila zgłoszeniowego.Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko przyjmujemy na maila: impreza@fotozajezdnia.pl do dnia 15.10.2012. Uczestnik zostanie dopisany do listy po zaksięgowaniu wpłaty zaliczki. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w imprezie po 16 października, zaliczka przepada.W przypadku niewystarczającej liczby osób, zastrzegamy sobie prawo do odwołania imprezy – wtedy wszystkie zaliczki zostaną zwrócone.
Ostateczną informację o imprezie podamy 17 października 2012.

Photos

8 september 2007 - Kraków. Muzeum Lotnictwa. Zdjęcia dziadka od wewnątrz jeszcze nie było więc wrzucam.
Author: Hannibal
newseredytordriver
29 september 2008 - Kraków Nowa Huta, al. Solidarności. Trafiony - zatopiony ;)
Author: ikarus
edytordriver
26 april 2012 - Kraków - Nowa Huta, al. Solidarności. Rodzynek nadal kursuje, przeważnie na 132.
Author: jacekso
newseredytor
Comments: 5