Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Zachowanie ostatniego lewarka z MZA

Stowarzyszenie "Instytut Historii Transportu i Techniki" zwraca się z apelem o wsparcie finansowe przy zachowaniu dla celów historycznych dwóch autobusów, ostatnich przedstawicieli danych typów w warszawskiej komunikacji miejskiej - Ikarusa 260.04 nr 1299 oraz Jelcza 120M nr 4340. Dzięki przychylności Miejskich Zakładów Autobusowych jest możliwość zakupu tych wozów po niższej cenie niż wartość złomowa. W przypadku Ikarusa sprawa jest dość pilna, gdyż autobus powinien zostać odebrany na początku listopada, natomiast na Jelcza jest nieco więcej czasu.
Instytut Historii Transportu i Techniki" (KRS 147902) to organizacja powstała w 2003 roku i zrzeszająca pasjonatów historii komunikacji miejskiej i kolejowej. Jej członkowie są współautorami aktualnie wychodzącej serii monografii tramwajowych wydawanych przez wydawnictwo "Eurosprinter". Dzięki udostępnieniu przez jednego z naszych członków dużego placu, mamy możliwosć zorganizowania tam kolekcji historycznych pojazdów transportu zbiorowego. Osoby, którym również zależy na zachowaniu wymienionych pojazdów proszone są o kontakt mailowy z prezesem stowarzyszenia - Piotrem Szczęsnym: piotr2wnp@wp.pl.

Photos

19 october 2012 - Warszawa, al. Rzeczypospolitej - kraniec "Branickiego". "Miasteczko Wilanów" spowite mgłą.
Author: ZaciszaniN

Comments: 12