Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Pożegnanie GT6

Z okazji wycofywania z eksploatacji wagonów typu GT6 Krakowski Klub Modelarzy Kolejowych zaprasza na imprezę pod hasłem „Pożegnanie GT6″.Kolejne po T4 wagony sprowadzone z Norymbergi do Krakowa sięgają już 50 lat wożenia pasażerów. W związku z tym przyszedł najwyższy czas na zakończenie ich eksploatacji. Zanim jednak ostatni wagon odjedzie do krainy wiecznych objazdów, wypadałoby pożegnać je tradycyjną imprezą z fotostopami. Podczas przejazdu odwiedzimy miejsca, w których „gebelsy” pojawiały się w różnych okresach ich eksploatacji, w tym nową pętlę „Czerwone Maki”.Impreza odbędzie się w sobotę 1 grudnia 2012 roku. Zbiórka na dawnym przystanku początkowym linii ’18′ na pętli Łagiewniki o godzinie 8:45. Planowane zakończenie o godzi. 16:00.Opłata za udział w imprezie – 25-30zł.Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko przyjmujemy na maila: imprezy@kkmk.org.pl .Podczas imprezy obowiązywał będzie zakaz spożywania alkoholu.Zapraszamy!

Photos

28 september 2008 - Kraków Kazimierz, ul. Krakowska.
Author: ikarus
edytordriver
6 april 2010 - Kraków, wjazd na Rondo Mogilskie. Na początku wyprawy oczywiście standard - masówka na Mogilskim :P Swoją drogą, pogoda na początku wyjazdu była okropna...
Author: Maybach