Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

III Bydgoska Nocka Tramwajowa

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Transportu Publicznego serdecznie zaprasza 8 grudnia na kolejną edycję Bydgoskiej Nocki Tramwajowej. Tym razem po mieście poruszać się będziemy unikatowym, jedynym w Polsce tramwajem typu 805NM, przez wielu uważanym za jedną z najładniejszych modernizacji wozów 105/805N. Podczas imprezy odwiedzimy większość bydgoskiej sieci, a dodatkową atrakcją będzie przejazd nową trasą tramwajową prowadzącą do Dworca PKP i inne niespodzianki.Zapewniamy talerzyki, sztućce, pieczywo i przyprawy na grilla oraz świetną atmosferę z której słynie Bydgoszcz!Planujemy krótki postój na zakupy przed hipermarketem Tesco.Zbiórka o godzinie 21:45 przed zajezdnią tramwajową przy ul. Toruńskiej 278. Dojazd tramwajem linii 6. Z dworca PKP kursują linie 2, 3 i 5 (sugerowana przesiadka na 6 na rondzie Jagiellonów), natomiast z dworca autobusowego linie 2, 4 i 8 (z przesiadką na 6 na rondzie Toruńskim). Przejazd zakończymy w tym samym miejscu o godzinie 5:30. 
Koszt uczestnictwa wynosi 25 zł i przeznaczony jest na pokrycie kosztów wynajmu wozu. 
Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza.

Podczas przejazdu obowiązuje regulamin imprez SnrRTP.Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mailowy:
zarzad@komunikacja.bydgoszcz.pl

Photos

12 july 2012 - Bydgoszcz, Łęgnowo. Dwa miesiące temu wyszedł z remontu i jeździ regularnie.
Author: Piotr Tomasik

22 november 2012 - Bydgoszcz, Dworcowa. Według wstępnych założeń i pierwszej informacji ZDMiKP w dniu otwarcia na linii specjalnej D miały kursować 3 kolejności. Zainteresowanie było tak duże, że w ruchu pojawiły się jeszcze dwa tramwaje - w tym skład 362+363.
Author: Piotr Tomasik

Comments: 8