Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Krakowska Nocka 2013

Krakowski Klub Modelarzy Kolejowych już po raz dziesiąty ma przyjemność zaprosić na imprezę pod hasłem „Krakowska Nocka”.Tradycyjnie pragniemy rozpocząć kolejny sezon imprez komunikacyjnych nocnym przejazdem tramwajem po krakowskiej sieci tramwajowej.

Tym razem w podróż wybierzemy się najdłuższym jednoprzestrzennym wagonem tramwajowym – Protram 405N. Impreza rozpocznie się przy zajezdni Nowa Huta, następnie przez całą noc będziemy jeździć po naszym mieście, fotografując nasz pojazd na tle charakterystycznych krakowskich obiektów.Impreza odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę, 12/13 stycznia 2013 roku.
Zbiórka na przystanku tramwajowym Zajezdnia Nowa Huta o godz. 21.45. Odjazd o 22:00. Impreza zakończy się ok 6 rano.Koszt przejazdu wynosi 25-30 zł*.Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko przyjmowane są wyłącznie pod adresem e-mail: imprezy@kkmk.org.pl
Zgłoszenia są przyjmowane do 9 stycznia 2012.Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/486154044762127/Ze względów organizacyjnych ilość miejsc ograniczona. Jednocześnie KKMK zastrzega sobie możliwość odmowy uczestnictwa w imprezie osobom, których niechlubne zachowanie psuje opinię o środowisku MKM.Przejazd przeznaczony jest dla osób pełnoletnich (zapis ten nie dotyczy członków KKMK i ich gości).* koszt uzależniony jest od liczby osób.

Photos

24 april 2012 - Kraków, wiadukt nad torami kolejowmi w rejonie ul. Prądnickiej.
50 Krowodrza Górka - Kurdwanów.

Author: kmk

Comments: 1

2 may 2012 - Kraków, ul. Westerplatte. Przez zupełny przypadek udało mi się sfotografować tego Protrama :)
Author: Oskarpaj

Comments: 4

9 may 2012 - Kraków, ul. Lubicz.
Author: lukk