Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

XVI Nocna Podróż Bez Spalin

Klub Miłośników Transportu Miejskiego w Chorzowie Batorym ma zaszczyt zaprosić na XVI Nocną Podróż Bez Spalin, która odbędzie się w nocy z 1/2 lutego 2013 roku (piątek/sobota).


Podróżować po naszej sieci będziemy jednym z pierwszych z 45 „Moderusów Alfa HF 11 AC” zmodernizowanych dla Tramwajów Śląskich w ramach projektu unijnego przez konsorcjum Modertrans Poznań oraz MPK Łódź.


Zbiórka na przystanku Sosnowiec Dworzec PKP o godz. 21:20, odjazd o godz. 21:35. Można będzie dołączyć także na katowickim Rynku, odjazd z przystanku przy Teatrze Śląskim o godz. 22:05. Planowe zakończenie imprezy ok. 6:00 w Będzinie.


Planowana trasa przejazdu: Będzin – Sosnowiec – Katowice – Brynów – Siemianowice – Chorzów – Bytom – Zabrze – Mikulczyce – Chebzie – Łagiewniki – Świętochłowice – Chorzów Batory – Katowice – Sosnowiec – Będzin.


Przerwa posiłkowa jest planowana na pętli przy Stadionie Śląskim w Chorzowie, gdzie zaprosimy na poczęstunek. Zapewniamy także dużą liczbę fotostopów.


Cena biletu 14 zł.
Członkowie klubu regularnie płacący składki upoważnieni są do 50% ulgi.


Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko oraz miejsce dołączenia do imprezy (Sosnowiec Dw. PKP lub Katowice Rynek) przyjmujemy pod adresem mailowym:
lukaszchrzan@wp.pl
Z racji ograniczonej liczby miejsc zapisy dotyczą także członków KMTM.
Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 31.01.2013


Serdecznie zapraszamy!


Przypominamy także, że uczestników obowiązuje regulamin uczestnictwa w imprezach organizowanych przez KMTM, oraz prosimy o bezwzględne stosowanie się do poleceń obsługi i służb porządkowych, szczególnie podczas fotostopów. Regulamin znajduje się pod adresem:
http://www.kmtm.org.pl/index.php?what=imprezy


Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany terminu wydarzenia lub jego odwołania z przyczyn niezależnych.

Photos

17 december 2012 - 11:37; Zabrze, plac Wolności. Prezentacja wagonu po unijnej modernizacji.
Author: Adam C.

Comments: 10