Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

11 lecie phototrans.eu

Miłośnicy z Kujaw i Pomorza mają zaszczyt zaprosić na 11 lecie phototrans.eu, które odbędzie się w dniu 16.03.2013 r. W podróż po podbydgoskich terenach udamy się trzema autobusami: Jelczem M11, Jelczem PR110Dlux oraz Mercedesem O305.Zbiórka uczestników o godzinie 9.30 na ul. Sportowej w Bydgoszczy pod stadionem Polonii (dojazd z PKP autobusem 93 do przystanku Rondo Wielkopolskie, z PB i PKS najlepiej pieszo, 10-15minut). Zakończenie imprezy w tym samym miejscu do godziny 18.00, w drodze powrotnej co najmniej jeden autobus pojedzie przez Dw. PKP.Ostatnim przystankiem na trasie będzie muzeum autobusów w Paterku, tam również będzie urządzony grill oraz ognisko.Orientacyjny przebieg trasy: Bydgoszcz - Stronno - Koronowo - Wierzchucin Królewski - Słupowo - Mrocza - Suchary - Nakło nad Notecią - Paterek - Bydgoszcz.Mapka: http://tnij.org/mapkatwb .Koszt uczestnictwa: 30 zł.Prosimy każdego o wysyłanie zgłoszenia uczestnictwa w imprezie na adres: jedenastolecie.twb@o2.pl to ułatwi nam pracę, oraz pomoże zapewnić odpowiednią ilość pieczywa, sosów oraz zastawy na grilla (kiełbaski itd. każdy zapewnia w swoim zakresie).Regulamin imprezy: http://hostuje.net/file.php?id=4925f4d575c668b78482d3feffeb98f3Zapraszamy! :)- Uwaga! -Na imprezę z Torunia dojedzie Jelcz PR110D. Odjazd z Dworca Głównego (pętla linii nr 22, 25, 27) około godz. 8:10. Osoby chętne na dojazd mogą zgłaszać się na mail: jasin2106@o2.pl . Zrzutka na paliwo 10 zł/os. Autobus będzie również wracał przez Toruń.

Photos

25 march 2012 - Koronowo, Plac Zwycięstwa - nazywany zwyczajowo rynkiem.
Author: Mateusz Machel
driver
Comments: 4

14 july 2012 - Kolejny fotostop najazdowy, okolice miejscowości Bielawy, powoli zbliżaliśmy się do ogniska i zwiedzania Muzeum Komunikacji w Paterku.
Author: Michał S.
driver
Comments: 4

21 july 2012 - Nowa Wieś, ul. Łąkowa. Z podziękowaniami dla organizatorów oraz świetnego kierowcy. Pozdrowienia dla ekipy z Gdańska :D
Author: Tom
edytor
Comments: 2