Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

V off-road po powiecie toruńskim

UWAGA! Z przyczyny niezależnej od organizatora nastąpiła zmiana pojazdu.Serdecznie zapraszamy 29 czerwca 2013 r. do Torunia na "V off-road po powiecie toruńskim". W tegoroczną podróż po klimatycznych okolicach regionu zabierze nas Jelcz M121M z toruńskiego MZK.Impreza rozpocznie się o godz. 10:15 (zbiórka 10:00) pod zajezdnią autobusową przy ulicy Legionów. Planowane zakończenie przewiduje się około godziny 18:00 na ulicy Legionów, obok zajezdni MZK. W sumie przejedziemy po trasie liczącej ok. 100 kilometrów długości. Podczas imprezy zorganizujemy też przerwę na grilla. Podstawowy asortyment zapewni stowarzyszenie.W imprezie mogą uczestniczyć osoby powyżej 16 roku życia. Osoby niepełnoletnie muszą przedstawić organizatorowi zgodę opiekuna.
Cena za przejazd wyniesie 30 zł/osobę.Zapisy


Trasa


Rozkład do pobraniaStowarzyszenie Toruński Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej

Photos

19 august 2009 - Toruń, ul. Kraszewskiego. Nigdy nie zapomnę zasłyszanej rozmowy między dwiema starszymi pasażerkami tego gniota tuż po jednej z pierwszych dostaw MAN-ów. Pierwsza pani mówi do drugiej wchodząc do pojazdu: "Jakiś dziwnie niski ten autobus". Druga jej z dumą odpowiada: "To musi być ten nowy MAN!" ... :)

Linia nr 28: Okrężna -> Mazowiecka.

Author: Niskopodłogowiec
newseredytor
Comments: 3

7 july 2012 - Brzeczka, pow. aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski. Jak off-road, to off-road! Projektanci gniota z pewnością nie przewidzieli tego, że ich dzieło zapuści się i w takie rejony.
Author: Robert Chojnicki
newseredytordriver