Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Gniotem po Zielonej Górze i Okolicach

Zielonogórski Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Miejskim Zakładem Komunikacji w Zielonej Górze serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców, sympatyków, a także wszystkich chętnych na, ósmą już, wycieczkę autobusową organizowaną przez nasz klub. Wycieczkę obsłuży Jelcz M121M o numerze taborowym #201. Jest to pierwszy dwunastometrowy niskopodłogowy autobus jaki pojawił się w Winnym Grodzie wraz z wozami #202 i #203.Odjeżdżamy w sobotę, 6 kwietnia o godz:1) 10:30 z pętli autobusowej Dworzec PKP (przyst. techniczny nr 172)

2) 11:00 z pętli autobusowej Zawadzkiego "Zośki" (przyst. techniczny nr 456)
lub na trasie przejazdu po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatoremSzczegółowa trasa przejazdu wygląda następująco:DWORZEC PKP - ZAWADZKIEGO "ZOŚKI" - OS. KWIATOWE -WYCZÓŁKOWSKIEGO - OS. LEŚNE - TESCO - Łężyca - WYSOKIE - os. Czarkowo - KRĘPA - Zawada - JANY - Zielonogórska Strefa Ekonomiczna -LECHITÓW - Zbożowa - Dożynkowa - JĘDRZYCHÓW DZIAŁKIPlanowane zakończenie o godz. 17 na pętli przy Dworcu PKP.Zgodnie z tradycją podczas przejazdu odbędzie się grill. Nie zabraknie również fotostopów :-).Zapisy oraz wszelkie informacje pod nr gg 246237 lub pod nr telefonu 693 765 930.[Informacja o dojazdach na imprezę dla gości spoza Zielonej Góry]

Photos

20 february 2009 - Zielona Góra, ul. Bema.
Author: zgw8888

2 october 2010 - Zielona Góra, ul. Poznańska.
Author: tomekzg