Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

VII lat Wrocławskiego Forum Komunikacyjnego

"Mamy zaszczyt zaprosić Was na imprezę organizowaną z okazji 7 lecia istnienia i funkcjonowania Wrocławskiego Forum Komunikacyjnego. Impreza odbędzie się 20 kwietnia (sobota). Zaczniemy we Wrocławiu i odwiedzimy Długołękę, Zawonię oraz Trzebnicę. Podróżować będziemy najpiękniejszym Jelczem M121MB na świecie. Planowane rozpoczęcie imprezy około godziny 10 spod Galerii Dominikańskiej.

Koszt: 31 zł w przedpłacie na konto, 36 zł w dniu imprezy. Zgłoszenia udziału w imprezie należy wysłać na adres e-mailowy wroclawskie.forum.komunikacyjne@gmail.com. Wszelkie szczegóły http://km.wroclaw.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=1&t=2829.

Zapraszamy serdecznie!

Photos

24 may 2011 - Wrocław, ul. Bardzka. Zazwyczaj nie focę we Wrocławiu, pomimo że studiuję w tym mieście. Odkąd zawitał do Wrocławia najładniejszy gniot na świecie poczułem, że trzeba to zmienić:)
Author: HC

Comments: 3