Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Jelczem po Narwiańskim Parku Narodowym cz. 2

Wedle zapowiedzi, w dniu 25 maja 2013 roku odbędzie się kontynuacja niedokończonej imprezy "Jelczem po Narwiańskim Parku Narodowym" z 6 kwietnia 2013. Autobus od tamtego czasu przeszedł i przechodzi nadal szereg napraw mających na celu wyeliminowanie wszelkich usterek od strony technicznej. Trasa pozostaje w niezmiennej postaci, z pominięciem fotostopów, które już zrealizowaliśmy. Dlaczego nie nowa? Bo chcemy pokazać Wam, jak piękne są rejony Narwiańskiego Parku Narodowego i jak ciekawy może być plener do zdjęć z Jelczem w roli głównej :) Tym samym uruchamiamy konkurs na najlepsze zdjęcie i najlepszy film z imprezy! Na 3 najlepsze prace z każdej kategorii czekają atrakcyjne upominki od Klubu i firmy Solaris Bus & Coach.Startujemy niezmiennie o godzinie 10:30 przy dworcu PKS.
Powrót ok. 18:00 w tym samym miejscu.Fotostopy w Fastach i na ul. Produkcyjnej mogą zostać niezrealizowane, ze względu na brak czasu, bowiem planujemy zrobić porządnego grilla i trochę się przy nim integrować Smile W miejscu grilla czeka na Was niespodzianka :)Uczestnicy poprzedniej imprezy jadą całkowicie za darmo! Nowi pasażerowie proszeni będą o wpłatę 25 zł jako cegiełki na remont autobusu.Zgłoszenia od nowych osób przyjmowane są do 24 maja 2013 do godz. 22:00 na adres e-mail kmkm@kmkmbialystok.plLink do trasy.

Photos

6 april 2013 - Klepacze, ul. Kolejowa.
Będzie co wspominać. ;]

Author: ERKa
edytor
Comments: 2

6 april 2013 - Niewodnica Kościelna, ul. Kościelna.
Ze swojej strony składam podziękowania za miłe towarzystwo dla całej tylnej części Jelcza, dla wszystkich nowo poznanych kolegów z fotogalerii. Dzięki za wspólną zabawę. Zaś organizatorom życzę ażeby następna impreza udała się w 100% po zaplanowanej trasie, a za częściowo przejechaną trasę w sobotę - dzięki :)
'nic się nie stało'

Author: Warej
edytorhalfdriver
Comments: 4

6 april 2013 - Klepacze, ul. Kolejowa.
Author: Melon