Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Jelczem 120MM/2 z KZK Białystok od zmierzchu do świtu

Zapisy: nockajelczem@gmail.com

Prosimy o podanie imienia, nazwiska oraz ilości osób.Data: noc z 15/16 czerwca 2013 roku (z soboty na niedzielę)

Start - 22:10 - pętla Dworzec PKS (stanowisko postojowe linii 22, 100, 107 i 111)

Zakończenie - 5:00 - Dworzec PKP (przystanek nr 15)
(Miejsca rozpoczęcia i zakończenia oddalone są od siebie o jakieś 300 metrów ;) )Trasa wycieczki zawiera się w pełni w granicach administracyjnych miasta Białegostoku. Będzie to okazja do poznania uroku stolicy Podlasia po zmroku. Przewidujemy 18 fotostopów, zarówno w centrum miasta, jak i na jego obrzeżach - motywy do zdjęć stanowić będą oświetlone budynki (m.in. kościoły), puste drogi, pętle autobusowe. Trasa liczy ok. 75 kilometrów.Głównym bohaterem imprezy będzie Jelcz 120MM/2 o numerze taborowym 100, należący do Komunalnego Zakładu Komunikacyjnego w Białymstoku. Jest to jeden z kilkunastu ostatnich przedstawicieli tej marki w białostockiej komunikacji miejskiej.Składka na pokrycie kosztów wynajmu wyniesie ok. 25-30 zł od osoby i będzie uzależniona od ilości uczestników.


Facebook


Organizatorzy:

Kris o poranku

Kubul

Photos

30 october 2011 - Białystok, krańcówka "C.H. Auchan". Dziś "na miasto" nie wyjechał ani jeden autobus na linię specjalne ani nie pojawiły się żadne dodatki na liniach zwykłych. A na "dziewiątce" - linii kursującej obok trzech cmentarzy, nie pojawił się nawet ani jeden nadplanowy przegub. Pozdrowienia dla kierowcy! :)
Author: Kubul

Comments: 4

21 april 2012 - Białystok, zajezdnia KZK przy ul. Jurowieckiej.
Author: Kubul

Comments: 4

6 may 2013 - Białystok, ul. 42 Pułku Piechoty. "Setka" została niedawno odświeżona i prezentuje się znakomicie :) Serdecznie zapraszam na nocną imprezę tym pojazdem, która odbędzie się z 15 na 16 czerwca!
Author: Kubul

Comments: 4