Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

[15/16.06.2013] MIGocka - po Krakowie od zmierzchu do świtu.

Galicyjskie Stowarzyszenie Miłośników Komunikacji wraz z Krakowskim Klubem Modelarzy Kolejowych ma przyjemność zaprosić na imprezę pod hasłem: MIGocka czyli Jelczem M11 po Krakowie od zmierzchu do świtu.Impreza odbędzie się w nocy z soboty na niedziele - 15/16 czerwca 2013 roku.
Zbiórka przy bramie zajezdni Wola Duchacka o godzinie 21:45. Wyjazd o 22:00. Drugie miejsce zbiórki to przystanek autobusowy Dworzec Główny Zachód przy ulicy Pawiej - odjazd z tego miejsca o 22:20. Planowany koniec imprezy około 6:00 rano.tu.Nocną wycieczkę zakończymy wspólnym pieczeniem kiełbasek, prowiant na grilla we własnym zakresie.Koszt udziału w imprezie wynosi 30zł, na pokrycie kosztów paliw ustrojowych.Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy pr110m@onet.eu do dnia 13 czerwca.. W mailu prosimy podać imię i nazwisko, numer telefonu oraz wybrane miejsce zbiórki.

Photos

14 september 2012 - Nowy Sącz, Miasteczko Galicyjskie - Rynek.
Author: Hannibal
newseredytordriver
Comments: 2

26 january 2013 - Stary Sącz, ul. Bandurskiego.
Jak zwykle nie zabrakło wyjątkowych fotostopów i innych atrakcji :)

Author: Sezamix
edytor
Comments: 4

9 february 2013 - Nowy Sącz, ul Mała Poręba.
Author: Hannibal
newseredytordriver