Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Zaproszenie na przejażdżkę autobusem elektrycznym!

PKM Jaworzno serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na przejażdżkę testowym autobusem elektrycznym BYD! Zbiórka 12 lipca (piątek), o godz. 10:00 przy bramie wyjazdowej z zajezdni przy ul. Krakowskiej. Na trasie zaplanowane zostały „fotostopy”, będzie również można zapoznać się z budową i parametrami autobusu.

Photos

4 july 2013 - Jaworzno, parking hotelu Pańska Góra. Dłuższy postój w tym miejscu pozwolił szczegółowo przyjrzeć się autobusowi ze wszystkich stron. I prawda jest taka, że autobus sprawia dość solidne wrażenie. Jest dobrze poskręcany, wszystko trzyma się kupy, nic nie odpada. Kontrowersyjną sprawą są "Dwie Wieże" Tolk...Changhsa BYD Bus, ale z drugiej strony gdzieś te ogniwa upchnąć trzeba było, a tak od przedniego nadkola do drugich drzwi mamy w pełni niskopodłogowy pojazd ze sporą rzeźnią w dodatku. Na ogromny plus zasługuje bardzo wydajna klima, która utrzymywała przyjemny chłodek we wnętrzu. Co ciekawe istnieje możliwość wyposażenia autobusu w panele słoneczne, które mają za zadanie wspomagać działanie klimatyzatora. Fotele są bardzo wygodne i dobrze się na nich siedziało. Ten autobus ma zasadniczo tylko jeden problem. Choć generalnie jest on dobrze zmontowany, to gdy się przyjrzeć dokładnie w wielu miejscach widać jakieś odpryski, zarysowania, poprawianie pędzelkiem zupełnie tak jakby autobus zmontowano z ostatków magazynowych. Po za tym śmieszne są te porowate poręcze, dziwne w dotyku, ale przede wszystkim myślę, że może być problem z utrzymaniem tego w czystości. Tym niemniej trudno tu coś zarzucić temu autobusowi. Jestem nim pozytywnie zaskoczony. Na koniec dodam, że identyczny egzemplarz trafił do Niemiec i jest aktualnie testowany w Bonn i pomimo tego, że do końca testów pozostał ponad tydzień, to już są z tego autobusu bardzo zadowoleni. Jedyny mankament o jakim się mówi, to hałas podczas jazdy, podobnie jak w tym egzemplarzu.
Author: Amalio

Comments: 3

9 july 2013 - Jaworzno - Dąbrowa Narodowa, ul. Starowiejska.
Author: jacekso
newseredytor