Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Ikarusem 280 po Gdyni PRZEŁOŻONA!

Z powodu małej ilości osób chętnych impreza zostaje przełożona na jesień. Konkretny termin imprezy zostanie podany później.


3 sierpnia 2013 roku odbędzie się przejazd Ikarusem 280.26 # 26602 po Gdyni i okolicach. W planie zarówno klimaty portowo-industrialne jak i podmiejskie. Start o 11:00 spod Dw. Gł. PKP w Gdyni. Zakończenie w godz. wieczornych w tym samym miejscu. Możliwy wspólny grill ;) Koszt ok 30 zł (paliwo + ubezpieczenie) w zależności od liczby uczestników. Zgłoszenia na adres: ikarus26602 (at) wp.pl

Photos

4 november 2010 - Dębogórze, Jednostka Wojskowa n/ż. Widok z kancelarii sztabu. Czasem przyjeżdżam do pracy autobusem :)
Author: krzysio

Comments: 4

9 december 2010 - Gdańsk Przeróbka. Tymczasowa baza. Poszedłem odkopać to nasze maleństwo. O odpaleniu nawet nie marzyłem(słabo pali na mrozie :) A jednak zagadał. Trochę układ powietrzny przymarzł, ale po 45 minutach pyrkania na wolnych odtajał i napompował, więc honorowo zrobiłem 10 m do tyłu i tyleż samo do przodu :)
Author: krzysio

Comments: 3

20 may 2012 - Gdynia - Leszczynki, ul. Ceynowy. Kto powiedział, że wszystkie zdjęcia muszą być od przodu. Tym bardziej jak pojazd zacny i tło też nie byle jakie. Widoczek m.in. na port i stocznię.
Author: Misiek194
edytor
Comments: 6

27 june 2013 - Puck, parking przy DW 216.
Tym zdjęciem chciałbym po raz kolejny życzyć sto lat miłośniczce, która urodziny świętowała właśnie w Ikarusie. ;)

Author: Karol Woźniak
edytor
Comments: 6