Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Deluxem szlakiem kursów lokalnych

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych w dniu 17 sierpnia 2013 roku (sobota) do Radomia na przejazd ostatnim oryginalnym egzemplarzem Jelcza PR110D Lux w PKS Radom. W podróż wybierzemy się Deluxem wyprodukowanym w 1990 roku.Trasa przejazdu będzie wiodła głównie po terenach obsługiwanych dawniej i obecnie przez placówkę terenową w Zwoleniu. Zaplanowane zostały liczne fotostopy i najazdy w ciekawym otoczeniu.Zbiórka uczestników o godz. 10:00 na dworcu PKS w Radomiu (proszę przybyć kilka minut wcześniej, gdyż planuję rozpocząć przejazd jak najszybciej). Autobus zabierze nas w podróż trwającą 6 godzin. Imprezę skończymy najpóźniej o 16:00.
Zrzutka na pokrycie kosztu wynajmu to ok. 20-25zł (w zależności od ilości uczestników)Chętni proszeni są o zgłaszanie uczestnictwa przez e-mail: matib_970@op.pl bądź wydarzenie na Facebooku: [LINK].

Photos

4 july 2010 - Radom; wyjazd z dworca autobusowego. To trzeba było opublikować. Najpiękniejsza peerka w całym rewirze jeździ też i na dalsze trasy. Tu rozpoczyna kurs pospieszny Radom D.A. => Lublin D.A. p. Puławy (planowy odjazd 14:10).
W konsekwencji oznacza to, że o 18 w Lublinie pasażerowie przeżyli ciężki szok widząc gdy "komfort sprzed lat" podstawia się na kurs LUBLIN - POZNAŃ!
Prawdopodobnie w Radomiu pasażerów przejął inny autobus, ale głowy nie dam czy zawsze jest to kurs z planową przesiadką.

Author: KL_Radom
newser
Comments: 10

20 october 2011 - Radom, zajezdnia PKS przy ulicy 1905 Roku 47. Piękny, wygodny sprzęt.
Author: Jelcz970

Comments: 1