Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Komunikacja miejska w obiektywie

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Komunikacja miejska w obiektywie”, organizowanym przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Nowym Sączu wspólnie z Galicyjskim Stowarzyszeniem Miłośników Komunikacji w Nowym Sączu.

Tematem konkursu jest wykonanie fotografii promującej komunikację miejską. Na zdjęciu powinien znajdować się autobus/trolejbus/tramwaj. Wskazane są ruch i ludzie. Pojazd nie musi być najważniejszym elementem zdjęcia, ale powinien być wyraźnie akcentowany.

Więcej szczegółów na www.komunikacjawobiektywie.pl,

Czas trwania konkursu:

23 sierpnia do 12 września 2013 roku.10 najlepszych zdjęć, wybranych przez Jury Konkursu zostanie wydrukowanych i przedstawionych na II wystawie IGKM Autobusów Zabytkowych podczas trwania targów Transexpo 2013 w Kielcach.