Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

10. rocznica reorganizacji komunikacji nocnej we Wrocławiu.

Klub Sympatyków Transportu Miejskiego wraz z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym we Wrocławiu zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w nocnym przejeździe okolicznościowym z okazji 10. rocznicy reorganizacji komunikacji nocnej we Wrocławiu.W nocy z 21 na 22 września 2013 roku na przejażdżkę po wrocławskich torowiskach zabiorą nas 2 tramwaje - Konstal 4N #1444 oraz Konstal 105Na #2390. Oba tramwaje o godzinie 22:30 wyruszą z przystanku Opera by przez całą noc odwiedzać zakątki wrocławskiej sieci tramwajowej.Dzięki uprzejmości Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego impreza będzie bezpłatna!Więcej informacji na temat przejazdu!Impreza jest jednym z elementów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

Więcej informacji na temat Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

Photos

29 december 2012 - Wrocław, przystanek Stadion Wrocław (Lotnicza). "Bo nikt mnie jeszcze nie sfocił w moim wozie." :)
Author: wg
tram
Comments: 13

13 january 2013 - Wrocław, most Uniwersytecki. Pomimo skromnej, 20-minutowej obsuwy w wystrzeleniu fajerwerków, udało się wykonać zaplanowane foto.
Author: wg
tram
Comments: 14