Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

[28.09.2013] Jelczem M11 przez Dolinę Popradu

Galicyjskie Stowarzyszenie Miłośników Komunikacji ma przyjemność zaprosić na imprezę Jelczem M11 przez Dolinę Popradu.Nawiązując do zorganizowanej kilka lat temu zimowej imprezy Jelczem 120M ponownie udamy się trasą przez Dolinę Popradu, odwiedzając przy okazji uzdrowiskowe miejscowości tym razem w scenerii zaczynającej się Złotej Jesieni. Dotrzemy między innymi do Krynicy Zdroju, Muszyny, Piwnicznej a także do malowniczych wiosek znajdując się przy trasie przejazdu. W planie liczne fotostopy.Impreza odbędzie się w sobotę - 28 września 2013 roku.
Zbiórka na dworcu MPK przy ulicy Kolejowej (na przeciwko dworca PKP) o godzinie 9:45. Wyjazd o 10:00. Planowany koniec imprezy około godziny 17:30-18:00.Koszt udziału w imprezie to około 25 - 30zł - w zależności od ilości uczestników, na pokrycie kosztów paliwa i OC.Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy pr110m@onet.eu do dnia 24 września. W mailu prosimy podać imię i nazwisko, oraz numer telefonu.Serdecznie zapraszamy !

Photos

19 october 2012 - Piwniczna-Zdrój, ul Kościuszki.
Author: Hannibal
newseredytordriver
Comments: 3

20 october 2012 - Barnowiec.
Author: Hannibal
newseredytordriver
20 october 2012 - Frycowa.
Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że M11 wszędzie wjedzie, aby wykonać to zdjęcie trzeba było przeprawić się przez rzekę. :)

Author: Hannibal
newseredytordriver
Comments: 1