Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Nocka z procentami - (Jelcz PR110U lub Ik280.26)

Z soboty na niedzielę 28/29 września 2013r. odbędzie się wspólna impreza Buslodz Volan i Ikarus Team Polska - "Nocka z procentami". Będzie to mpreza tylko dla dorosłych (+18). Odwiedzimy różne zakątki Łodzi i zasiądziemy do wspólnego grilla.

Przejazd odbędzie się autobusem Jelcz PR 110 U #BV07 chyba, że Ikarus 280.26 #BV99 zostanie do tego czasu przywrócony do ruchu, to pognamy kultowym przegubowcem. Będzie to nie lada atrakcja zważywszy na to, że całkiem możliwą jest opcja, że autobus odjedzie z Łodzi do innego miasta.

Start odbędzie się o godzinie 20:00 na ul. Sterlinga/ Jaracza, a zakończenie między godzinami 2:00, a 4:00 w tym samym miejscu. Długość imprezy zależeć będzie od wytrzymałości gości. Start imprezy może być lekko opóźniony gdyż zależny jest od tego, czy o czasie wróci/cą autobus/y z Rogowa, który/e wróci/cą z imprezy Pociąg do Zabytków.

Wjazd: 20zł, para 30zł.

Serdecznie zapraszamy.
Informację, czy pojedzie przegub podamy jak tylko uda nam się, to ustalić.

Gości spoza Łodzi prosimy o kontakt mailowy pod adresem biuro@ikarusteam.pl w celu ustalenia możliwości skomunikowania z PKP/PKS.

Link do wydarzenia na facebooku.