Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

5-lecie BV, 8-lecie Buslodz.pl i 65-lecie łódzkich autobusów

W sobotę 26 października 2013r. stowarzyszenie Ikarus Team Polska we współpracy z Buslodz Volan organizuje huczną imprezę z okazji wielkiego święta miłośników. Okazje do świętowania są trzy. Najważniejsza z nich to przypadające na rok 2013r. 65-lecie uruchomienia komunikacji autobusowej w Łodzi. Ponadto swoje 5-lecie istnienia obchodzi w tym roku Buslodz Volan, a serwis Buslodz.pl, od którego w temacie zabytkowych autobusów w Łodzi wszystko się zaczęło świętuje 8. urodziny.

Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich chętnych na mega przejażdżkę i ugościć w skromnych progach naszych zabytkowych autobusów:

- Ikarus 280.26 #BV99 z 1990r.

- Jelcz M11 #BV05 z 1986r.

- Jelcz PR110U #BV07 z 1982r.

Na starcie imprezy i pierwszych kilku fotostopach pojawią się wszystkie w/w autobusy, ale to od Was - Drodzy uczestnicy - zależy ile z nich pojedzie w dalszą drogę. Ze względu na duże koszty i brak finansowania zewnętrznego nie chcielibyśmy wozić powietrza i wierzymy, że przybędziecie dość licznie.

Przewidzieliśmy dla Was nieco atrakcji. Tradycyjnie będą fotostopy, a jeśli pogoda pozwoli, to również grill. Przygotowaliśmy też niespodzianki, a pośród nich m.in. losowanie nagród.

Start imprezy odbędzie się o godzinie 9:00, w Łodzi na ul. Sterlinga między Rewolucji 1905r., a Jaracza (tuż obok Placu Dąbrowskiego). Zakończenie w tym samym miejscu około godziny 18:00. Dla gości przyjezdnych spoza Łodzi zapewnimy odbiór z dworców i odwózkę dlatego prosimy o kontakt mailowy.

Dla wysondowania potrzeb wprowadzamy rezerwację mailową i telefoniczną:

- biuro@ikarusteam.pl (w tytule wiadomości: REZERWACJA NA IMPREZĘ 26.10)

- 790-260-662


Koszt uczestnictwa:

- darowizna na cele statutowe nie mniejsza niż 20zł (partnerki 10zł)


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Link do wydarzenia na facebooku.