Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Pożegnanie Jelczy M11 w GOP, II część

W związku z dużym zainteresowaniem oraz dobrymi opiniami po poprzedniej imprezie, chciałbym zaprosić wszystkich zainteresowanych na II edycję Pożegnania M11-tek w GOP-ie, która odbędzie się 23 listopada 2013 (sobota)

Zbiórka uczestników na przystanku Świerklaniec Park o godzinie 8:50 bądź Tarnowskie Góry Dworzec (stanowisko do wysiadania) o 9:10. Zakończenie ok. 16:30 na przystanku Świerklaniec Park


Wóz: Jelcz M11 #SPI 93CJ (2608)

Trasa: Świerklaniec - Tarnowskie Góry - Strzybnica - Tworóg - Krupski Młyn - Kielcza - Wielowieś - Dąbrówka - Toszek - Pyskowice - Gliwice - Przezchlebie - Biskupice - Bytom - Piekary Ślaskie - Świerklaniec


Koszt: 35 - 40 złoty za osobę (w zależności od ilości osób).

Zapisy przyjmuję tylko i wyłącznie na adres mailowy:
migiemekstremalnie@interia.pl

Link do wydarzenia na facebooku

Photos

5 november 2011 - Dąbrowa Górnicza, ul. Królowej Jadwigi. Jednodniowy zatramwaj na trasie D.G. Urząd Pracy - Gołonóg Podstacja z powodu prac drogowych na pobliskim Redenie.
Author: jacekso
newseredytor
Comments: 13

22 september 2012 - Katowice, ul. 1 Maja.
Author: Witja
edytor