Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Kulig HAHAHAHAHAdziewiątką po Wysoczyźnie Rawskiej

Serdecznie zapraszamy 22 lutego na imprezę pod tytułem „Kulig HAHAHAHAHAdziewiątką”. Podczas trwania imprezy będzie można w dotąd niespotykanej aurze zważywszy na porę roku, odwiedzić tereny Wysoczyzny Rawskiej. Przewidywane są liczne fotostopy - małe malownicze miejscowości z licznymi przydrożnymi stawami, nieczynną stację kolejki wąskotorowej w Białej Rawskiej, a także liczną zabudowę drewnianą w tej miejscowości, nieczynny dworzec kolejowy w Mszczonowie i piękny drewniany kościół w miejscowości Skuły. Przy odpowiedniej pogodzie odbędzie się dłuższy postój z grillem. Zapewnione będą sztućce, talerzyki, kubki, keczup, musztarda, chleb. Pozostały prowiant we własnym zakresie. Przewidywany jest sklepostop.


Kulig odbędzie się Autosanem H9-21 o numerze taborowym 90007 z PKS Grodzisk Mazowiecki.


Start imprezy: godz. 10.00, Dworzec PKP Grodzisk Mazowiecki.


Szczegóły


Mapka


Wpisowe*: 35/40 zł za osobę (w zależności od liczby uczestników).

* Wyłącznie na pokrycie kosztów imprezy


Zapisy

Photos

2 august 2013 - Warszawa, Aleje Jerozolimskie. Ciekawy wóz. Na twarzy kominiarka, rejestracja domowej roboty i chmury mazutu przy odpalaniu silnika i ruszaniu.
Author: Kelly

Comments: 6

19 october 2013 - Warszawa, ul. Grzybowska. Cudny! :)
Author: Krystian Jacobson
newseredytorgod
Comments: 9