Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Peerka w plenerze >> Jelczem PR110 do Sochaczewa na spotkanie MiGa

W pierwszą sobotę wiosny - 22 marca 2014 r. zapraszamy na wycieczkę "Peerka w plenerze >> Jelczem PR110 do Sochaczewa na spotkanie MiGa", w trakcie której odwiedzimy miejscowości w okolicach Sochaczewa.
Przejazd z Warszawy: start/meta - pętla autobusowa M.Marymont/CWS, dalej droga krajowa nr 92.

Zaplanowanym pojazdem jest Jelcz PR110 z KMKM Warszawa #4617. W planie zwiedzanie zajezdni ZKM Sochaczew oraz spotkanie z tamtejszymi Jelczami M11. W drodze powrotnej, jeśli się uda to załatwić, zajrzymy browaru w Bednarach.


Wpisowe: 35 zł/os. na pokrycie kosztów paliwa i innych kosztów eksploatacji pojazdu.


Zapisy: pawel.zadrozny@post.home.pl lub krzysztofmgorski@gmail.com

Zapraszamy.

UWAGA! W przypadku nie zebrania odpowiedniej ilości uczestników, impreza nie odbędzie się.

Photos

22 february 2014 - Warszawa, ulica Chełmżyńska, przystanek Rafii. Klubowa peerka udaję linię 327, która łączyła przez ponad 30 lat Stary Rembertów z Gocławkiem i Grochowem przez Strażacką i Chełmżyńską. Dziś tę relację po części realizuje linia 325. Foto: Sebastian Osuch. A już za dwa tygodnie, jak dobrze pójdzie, będzie okazja przejechania się tym wozem.
Author: zadzior

Comments: 12

22 february 2014 - Warszawa. Foto: Sebastian Osuch. Już za dwa tygodnie będzie można się przejechać naszą klubową peerką. Wszystkich TWB-owiczów i niezrzeszonych zapraszam na imprezę. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie głównej..
Author: zadzior

Comments: 2