Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Niebieską 102-ką po Gdańsku 9.05.2009

Pomorskie Stowarzyszenie Sympatyków Transportu Miejskiego serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych w sobotę dnia 9 maja 2009 roku do Gdańska na okazjonalny przejazd zabytkowym przegubowym tramwajem typu 102Na.Spotkanie uczestników o 10:20 na przystanku tramwajowym Dworzec PKS - kierunek Oliwa. Rozpoczęcie przejazdu nastąpi o godzinie 10:30.Planowana trasa: Dworzec PKS - Opera - Oliwa - Jelitkowo - Zaspa - Brzeźno - Nowy Port - Kliniczna - Opera - Błędnik - Przeróbka - Stogi - Siedlce - Centrum - Dworzec PKS.Wszystkie osoby zainteresowane niniejszym przejazdem mają obowiązek zapoznać się z regulaminem imprez oraz proszone są o przesłanie swojego zgłoszenia podając następujące dane: Imię, Nazwisko, Miejscowość oraz dane kontaktowe na adres elektroniczny zarzad@psstm.org.pl, które jest niezbędne do sporządzanej listy uczestników i jest jednym z warunków przystąpienia do imprezy.„Niebieską 102-ką po Gdańsku”
Miejsce: Gdańsk
Termin: 9 maja 2009 r.
Impreza zamknięta na zapisy, z fotostopami, bezpłatna.PSSTM zastrzega sobie możliwość odmowy uczestnictwa osobom niespełniającym podstawowych kryteriów zachowania się na imprezach dla sympatyków KM.

Photos

12 january 2009 - Gdańsk, 102Na po raz pierwszy wizytuje gdańską pętle "Zaspa".
Author: Krystian Jacobson
newseredytorgod
Comments: 20

15 january 2009 - Gdańsk, Armii Krajowej. Pierwszy oficjalny przejazd 102Na w Gdańsku. Na pokładzie byli przedstawiciele władz Gdańska, ZTM Gdańsk, ZKM Gdańsk, MZK ZG, MZK Wejherowo, no i oczywiście mkmy z PSSTM.
Author: Krystian Jacobson
newseredytorgod
Comments: 16

15 january 2009 - Gdańsk Oliwa, pętla Abrahama. Jestem absolutnie zauroczony tym tramwajem! Nigdy nie sądziłem, że doczekam stodwójki w Gdańsku :)
Author: ikarus
newseredytordriver
Comments: 26