Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Suwalska wiosna z Jelczem PR110DC (17.05.2014)

Mamy już wiosnę, a w związku z tym chcę zaprosić wszystkich chętnych 17 maja na kolejną imprezę komunikacyjną na Suwalszczyźnie. Ponownie pojedziemy Jelczem PR110DC. Decyzja o wycofaniu autobusu może nastąpić jeszcze w tym roku, więc być może będzie to ostatnia okazja do wycieczki tym wyjątkowym autobusem.

Tym razem zwiedzimy południowo-zachodnią część powiatu suwalskiego, dodatkowo zahaczymy o tereny województwa warmińsko-mazurskiego. Jednym z miejsc w programie imprezy będzie wieś Dowspuda, gdzie znajdują się ruiny neogotyckiego pałacu Paca. Oprócz tego czeka nas szybka wizyta w okolicach Szkocji ;) I jak zawsze - nie zabraknie malowniczych plenerów wiejskich i dróg o zróżnicowanej nawierzchni. Dodatkowo na trasie przejazdu możliwe niespodzianki :)Rozpoczęcie imprezy nastąpi o 9:30 (po przyjeździe autobusu z Wrocławia przez Łódź, Warszawę) na Dworcu PKS, powrót około 16:40.
Koszt przejazdu wyniesie około 35 złotych.Planowana trasa przejazdu (może ulec nieznacznym zmianom)Możliwości dojazdu:

Białystok (6:15) - Suwałki (8:38) / PKS Białystok

Białystok (7:00) - Suwałki (9:23) / PKS Białystok

Suwałki (17:00) - Białystok (19:15) / PKS Suwałki

Suwałki (17:28) - Białystok (19:40) / Przewozy Regionalne


Warszawa, Dworzec Zachodni (3:40) - Suwałki (9:30) / PKS Suwałki

Suwałki (21:00) - Warszawa (2:50) / PKS Suwałki


Istnieje również możliwość taniego noclegu w hotelu na zajezdni PKS (30-40 zł od osoby).LINK DO WYDARZENIA NA FB https://www.facebook.com/events/640939125989027


Aby zgłosić chęć udziału w imprezie należy wysłać wiadomość:

- na adres: jarek25s@op.pl.

- na Facebooku do organizatora imprezy.

UWAGA: samo zaznaczenie na Facebooku opcji o wzięciu udziału nie jest równoznaczne z dopisaniem do listy uczestników.

Photos

26 june 2012 - Kuków Folwark. Poranny przewóz pracowników do POM-u, połączony z kursem szkolnym relacji Kuków - Suwałki (6:55 S) przez Taciewo, Starą Chmielówkę, Korkliny, Kuków Folwark. We wrześniu 2011 roku połączono 2 kursy szkolne (wcześniej jeden autobus obsługiwał Korkliny i Kuków, drugi Taciewo), dzięki czemu obecnie autobus rozpoczyna trasę na kilkusetmetrowej żwirówce.
Zdjęcie 1000 przedstawia Jelcza we wsi, w której się wychowałem.

Author: Jarkie
newser
Comments: 21

6 july 2013 - Stańczyki.
Z dedykacją dla wszystkich uczestników przeprawy przez góry, rzeki, łąki, pola kukurydzy i czego to tam nie było. To tyle zdjęć ode mnie z tej imprezy.

Author: Warej
edytorhalfdriver
Comments: 2

6 july 2013 - Błaskowizna. Po półrocznym postoju Jelcz wyjechał na trasę.
Jako organizator dziękuję przede wszystkim dla pracowników PKS Suwałki za przychylne nastawienie, dzięki któremu ta impreza mogła się odbyć. W tym duża zasługa Pana kierowcy, który świetnie przejechał wszystkie odcinki trasy.
Dziękuję również wszystkim przybyłym osobom i mam nadzieję, że wszyscy wrócili do domów zadowoleni z tych kilku godzin spędzonych w Jelczu.
Proszę o utworzenie tematu: "Jelczem PR110DC po Suwalszczyźnie".
Tak się złożyło, że pierwsza organizowana przeze mnie impreza była jednocześnie 10-tą w jakiej miałem przyjemność uczestniczyć.

Author: Jarkie
newser
Comments: 8

6 july 2013 - Biała Woda.
Serdeczne podziękowania dla organizatora za przygotowanie znakomitej imprezy ukazującej piękno Suwalszczyzny, dla kierowcy za rewelacyjną współpracę przy foto-stopach oraz dla uczestników za doborowe towarzystwo ! Oby więcej takich imprez !

Author: Warej
edytorhalfdriver
Comments: 4