Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Przejazd po krzakach Autosanem H9 z Polbus-PKS

Zapraszamy chętnych miłośników autobusów, fotografujących oraz sympatyków starych pojazdów na przejazd Autosanem H9-20.32 z oleśnickiej placówki firmy Polbus-PKS! Jest to ostatni pojazd z serii H9 w oddziale, a jednocześnie ciekawy egzemplarz wyprodukowany w 1993r. z układem drzwi 1-1-0.

Spotykamy się 1 czerwca 2014r. (niedziela) o godzinie 10:30 na dworcu autobusowym w Oleśnicy (odjazd z 6 stanowiska).

Będziemy poruszać się wokół Oleśnicy mniej więcej po trasach Polbus-PKS (linie nr 15, 14/514, 4/504, 18, 8, 88, 574/74, 534, 554). Odwiedzimy okolice takich miejscowości, jak Wabienice, Ostrowina, Twardogóra, Białe Błoto, Dobroszyce, Węgrów i inne zakątki, do których codziennie zaglądają liniowe autobusy.

W trakcie przejazdu zaplanujemy kilka fotostopów oraz - jeśli pogoda dopisze - grilla (prowiant na własną rękę).

Udział w imprezie jest bezpłatny, dzięki wsparciu przewoźnika. Jedynym warunkiem udziału jest dobry humor, chęci oraz zainteresowanie komunikacją i fotografią :P Będziemy też wdzięczni za udostępnienie kilku fotek zrobionych przez Was w trakcie przejazdu dla przewoźnika.

Zgłoszenie udziału w imprezie należy wysłać na adres: komunikacjapks@o2.pl (imię i nazwisko, telefon kontaktowy, nick oraz serwis, na którym się udzielacie - np. WFK, TWB).

Partnerem i sponsorem imprezy jest firma Polbus-PKS, za co serdecznie dziękujemy ;)

Uwaga!
Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.
Wzięcie udziału w wydarzeniu na facebooku nie oznacza zaklepania miejsca, konieczne jest meilowe zgłoszenie.
Osoby niepełnoletnie proszone są o zaznaczenie tego faktu w zgłoszeniu.

Kontakt, uwagi oraz pytania: tutaj, meilowo - gadzie@o2.pl, lub przez facebooka (priv na facebook.com/autobusy.olesnica).

Link do wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/1416971201903094