Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Jelonkiem z Koziołkiem

Już dnia 5 lipca 2014 roku mamy zaszczyt zaprosić Was na imprezę komunikacyjną do Legnicy. Na wycieczkę po jej malowniczych okolicach zabierze nas kultowy, świetnie wyremontowany Jelcz PR110D Lux. Podczas przejazdu zapewniamy wiele postojów w celu wykonania zdjęć i dużą dawkę dobrej zabawy.

Rozpoczęcie imprezy o godzinie 10.30 na ul. Dworcowej (Dworzec Kolejowy) w Legnicy. Zakończenie między godziną 16.30 a 17.00.

Cena: 35zł (w zależności od ilości osób).Trasa:
Legnica - Rzeszotary - Grzymalin - Niedźwiedzice - Goliszów - Jaroszówka - Zamienice - Rokitki - Biskupin - długi przejazd drogą szutrową do Starego Łomu (droga przejezdna) - Groble - Krzywa - Osetnica - Jadwisin - Modlikowice - Wojciechów (ewentualnie do Zagrodna zajechać) - Budziwojów - Gołocin - Pawlikowice - Pątnów - DK 94 Do Legnicy - obwodnicą DK 3 - Huta Miedzi Legnica - drogą 364 do zjazdu na Autostradę - krótki przejazd autostradą A4 - Legnica Strefa - przejazd przez Legnicę między innymi przez osiedle Piekary.Link na Facebooku: https://www.facebook.com/events/534970799948419Kontakt i zapisy:

busiarz1@interia.pl

tel: 607-328-283

Photos

7 may 2014 - Legnica, ulica Spokojna. Już 5 lipca tego roku odbędzie się impreza tym wozem. Więcej informacji już jutro na stronie głównej lub na pw. Zapraszamy !
Autorem zdjęcia jest Anonim. Zgoda jest.

Author: Jonatan Lier

Comments: 10