Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

[16.08.2014] Pożegnalny przejazd kwadratem #820 po powiecie stargardzkim

W dniu 16 sierpnia 2014 (sobota) odbędzie się pożegnalny przejazd Jelczem 120MM/1 #820 z MZK Stargard Szczeciński.

Wóz prawdopodobnie niebawem odejdzie na emeryturę w związku z planowanym zakupem nowych autobusów przez stargardzkiego przewoźnika. W trakcie trwania imprezy odbędzie się grill lub ognisko nad jeziorem Grabowskim lub w Kiczarowie - prowiant i wszelakie wyposażenie we własnym zakresie uczestników. Trasa przejazdu biegnie niezwykle pięknymi terenami powiatu stargardzkiego, a w czasie imprezy zaplanowane jest wiele fotostopów z niezapomnianymi widokami - cała trasa dostępna jest w temacie na forum.

Koszt uczestnictwa w imprezie to 20zł płatne przed wejściem do autobusu.

Rozpoczęcie imprezy o godzinie 10:40 - 10:50 na Placu Wolności w Stargardzie Szczecińskim (peron postojowy na pętli), zakończenie w tym samym miejscu nie później niż o godzinie 18.
Możliwości dojazdu:
Ze Szczecina: Regio 9:46 (na miejscu o 10:23)
Z Koszalina: TLK Pogoria 8:48 (na miejscu o 10:33)
Z Poznania: TLK Szkuner 8:42 (na miejscu o 10:45)

Zgłoszenia:
https://docs.google.com/forms/d/1iErvIFBrqbZ-ao7rZxistVF2NWKCHrGt8_pZ8XRcYGI/viewform
Jest to ostatni tego typu pojazd w aglomeracji szczecińskiej, warto więc skorzystać z okazji i podsumować 20 lat jego służby.

Serdecznie zapraszamy!

Photos

19 may 2014 - Tychowo - Sułkowo. Zdjęcia autobusów MZK zdecydowałem się zacząć od Sułkowa, gdyż nigdy wcześniej tam nie byłem. Niestety po drodze zastała mnie mżawka, która stopniowo przerodziła się w dosyć spory deszcz. Po spędzeniu około 30 minut pod wiatą na pętli i kilkuminutowym moknięciu w tym miejscu moje poświęcenie zostało wynagrodzone - przyjechał najciekawszy autobus w MZK, który jeszcze w tym roku ma być wycofany ze służby. W związku z planowanym wycofaniem, wraz z Przemkiem zdecydowaliśmy się zorganizować pamiątkowy przejazd tym pięknym Jelczem po okolicach Stargardu Szczecińskiego, na który zapraszamy wszystkich chętnych 16 sierpnia. Ogłoszenie na stronie głównej pojawi się, kiedy ostatecznie ustalimy z MZK szczegóły wynajmu tego autobusu.
Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 11