Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

9-te urodziny serwisu Buslodz.pl

Dnia 29 października 2005r. ruszył BUSLODZ - strona internetowa o łódzkich autobusach. W tym roku przypada 9-ta rocznica uruchomienia serwisu. Z tej okazji w dniu 25 października (sobota) 2014r. odbędzie się impreza autobusowa, na której hucznie będziemy świętować urodziny Buslodza.

Powodów do świętowania w tym roku jest więcej. Swoje 6-te urodziny obchodzi Buslodz Volan. Na 2014 przypadają też cztery rocznice związane z taborem jaki posiadamy:
8-lecie wycofania Jelczy M11 z eksploatacji w MPK Łódź
15-lecie wycofania z eksploatacji w MPK Łódź Ikarusów 260.04
28-lecie wprowadzenia do eksploatacji w MPK Łódź Jelczy M11
31-lecie wprowadzenia do eksploatacji w MPK Łódź Ikarusów 260.04

Do celów imprezowych Buslodz Volan wystawi swoją flotę (Ikarus 260, Jelcz M11), a planiści zaplanują trasę, aby można było wykonać liczne zdjęcia w rozmaitym plenerze. Fotostopy, sklepostopy, sikostopy, czyli to co zwykle :)

Start imprezy o 10-tej na krańcówce Chojny (tramwajowej). Zakończenie w tym samym miejscu około godziny 18 / 19-tej. Prosimy nie planować połączeń powrotnych wcześniej jak po 19-tej.

Z racji tego, że będzie to koniec października polecamy zabrać ze sobą statywy.

Gości spoza Łodzi tradycyjnie prosimy wcześniejszy o kontakt z nami w celu ustalenia odbioru i odstawienia na dworce. Maile prosimy wysyłać na adres: zapisy@partybuslodz.pl z tytułem "9-lecie Buslodza".

Zrzuta na płyny eksploatacyjne - 30zł / os. Pary 50zł.

Do imprezy jest jeszcze dużo czasu, więc wszystko jest możliwe. Zatem zapraszamy do publikowania na łamach wydarzenia swoich propozycji trasy i fotostopów :)