Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

[25.10.2014] MIG-iem w jesienny plener

Zapraszam wszystkich miłośników klasycznych Jelczy M11 na specjalny przejazd pt. "MIG-iem w Jesienny Plener". Na podróż po malowniczych terenach zabierze nas Jelcz M11 #SPI 93CJ z firmy LS Transport.

W planie przejazdu nie zabraknie motywów przemysłowych, polnych czy kolejowych. Odwiedzimy ciekawe zakątki Tarnowskich Gór, Wielowsi, Krupskiego Młyna, Pyskowic oraz Zbrosławic. Jeżeli ktoś ma jakieś propozycje co do trasy, jednak nie odbiegające zbytnio od podanych miejscowości - zapraszam do składania propozycji. W planie tego przejazdu przewidziano dużo fotostopów.

Impreza odbędzie się w dniu 25 października br. Zbiórka uczestników o godzinie 9:15 na stanowisku "do wysiadania" na dworcu autobusowym w Tarnowskich Górach. Zakończenie w tym samym miejscu około godziny 16:30/17. Koszt imprezy wyniesie ok. 40 zł (w zależności od ilości osób).

Zapisy przyjmuję tylko i wyłącznie na adres mailowy: migiemekstremalnie@interia.pl do dnia 20.10 włącznie.

Photos

12 april 2014 - Katowice, ul. Gliwicka.
Author: david123lost

Comments: 7