Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

I toruńska nocka tramwajowa

Serdecznie zapraszamy 18 października do grodu Kopernika na I toruńską nockę tramwajową. W podróż po torowiskach zabierze nas Konstal 805Na #219+220 z MZK.Tramwaj będzie podstawiony na zajezdni przy ul. Sienkiewicza o godzinie 22:45. Planowane zakończenie imprezy przewiduje się około godziny 5:15 na ulicy Sienkiewicza obok zajezdni.Trasa przejazdu poprowadzi po całej toruńskiej sieci tramwajowej, w tym m.in. nowym torowisku do Uniwersytetu. Podczas przejazdu przewidujemy sklepostop na ul. Reja (Tesco). Przewidziana jest też przerwa na grill: papierowe tacki, chleb oraz ketchup zapewnia stowarzyszenie.Na imprezę obowiązują zapisy, formularz dostępny jest pod linkiem: http://tinyurl.com/lg7uh7o .W imprezie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Cena za przejazd wyniesie ok. 30 zł / osobę.Jak dotrzeć do zajezdni? Sprawdż: http://seba.rail.pl/tkmkm/docs/jak_dojade_sienkiewicza.pdf

Photos

5 october 2005 - Toruń, ul. Warszawska. Skład osiemsetpiątek przemierzył plac Św. Katarzyny i mknie dalej, by po chwili zatrzymać się na przystanku "Dworzec Miasto".
Skład 219+220.

Author: karol_12

22 june 2010 - Toruń, ul. Uniwersytecka. 1 i 1R jeżdżą na zmienionej trasie, spowodowane jest to robotami torowymi na pl. św. Katarzyny.
Author: Paweł Chmielecki

Comments: 4

25 june 2014 - Toruń, al. Solidarności.
Author: Wojciech Osmański